Ковельське МТМО отримало сучасне медичне обладнання

Ковельське МТМО отримало сучасне медичне обладнання

10 серпня у Ковель надійшло нове медичне обладнання - сучасна ангіографічна система.

Це стало можливим завдяки впровадженню проекту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим на хвороби системи кровообігу у Волинській області», - інформують на сайті Ковельської міської ради.

Головний консультант проекту Марія Адамчук зазначила:

«Ковель було визнано одним із перспективних регіонів Волині. Тож саме сюди, а також у Луцьку клінічну лікарню та Волинську обласну лікарню були закуплені ці медичні установки. Кожна з них коштує майже півмільйона євро».

Ця апаратура дозволяє проводити рентгенологічне дослідження судин, за допомогою якого можна виявити вади у їх розвитку та пошкодження. Це також допоможе лікувати інфаркти та інсульти головного мозку, встановлювати стенти пацієнтам.

На сьогодні у Ковелі підготовлено уже три фахівці, які працюватимуть на новій установці.

Для розміщення та функціонування новітньої ангіографічної системи активно готується приміщення. Кошти на ремонтні роботи уже частково виділені з міського бюджету - це півтора мільйона гривень, ще стільки ж потрібно.

За словами головного лікаря Олега Самчука, вимоги до приміщення досить серйозні. Всі будівельні роботи потрібно виконати з точністю до міліметра, має неодмінно працювати спеціальна вентиляційна система. Крім коштів міського бюджету тут залучені фінансові ресурси МТМО.

Представник компанії-постачальника Canon в Україні Андрій Сахненко запевнив, що до кінця серпня підготовчі роботи завершать. Тоді буде проводитись монтаж, налаштування програмного забезпечення й пусконалагоджувальний процес, що дозволить ввести обладнання в експлуатацію. Це – компетенція виключно сертифікованої виробником організації.

Наш кор.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (226) - 44.5%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (150) - 29.5%