У Ковелі відбувся турнір з міні – футболу «Літо – 2018»

Цими вихідними на спортивному майданчику НВК № 13 відбулись змагання з міні - футболу серед любителів.

Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.

У них взяли участь 4 команди, а саме: «Атлетіко», «Ковель – 2», «Ювентус» та «Чекпоінт». Турнір проходив за коловою системою.

У першій грі зустрілися «Ювентус» та «Атлетіко». Перемогу з рахунком 4 : 1 здобув «Ювентус».

У другому матчі спортсмени «Чекпоінту» перемогли «Ковель – 2» - 5 : 0. У третьому - «Чекпоінт» поступився«Ювентусу» з рахунком 0 : 7. Четвертий поєдинок турніру між командами «Атлетіко» та «Ковель – 2» закінчився - 13 : 5 на користь перших. Команда «Ковель – 2» у передостанній грі поступилась 1 : 9 «Ювентусу». І завершила турнір зустріч «Чекпоінт» з «Атлетіко» - 6:2.

За підсумками змагань І місце здобула команда «Ювентус», друге – «Чекпоінт», а третє – «Атлетіко».

Оргкомітет з проведення змагань визначив кращих гравців. Ними стали: Сулік Владислав («Ювентус»), Ющук Дмитро (.«Чекпоінт»), Шкурупій Віталій («Атлетіко») та Ткачук Влад («Ковель – 2»).

На урочистому закритті змагань команда-переможець отримала кубок, а футболісти – медалі.

Наступні змагання для любительських команд відбудуться до Дня незалежності України на спортивному майданчику пляжної зони міського водосховища.