Як Євген Хачеріді переміг московський «Спартак»

Як Євген Хачеріді переміг московський «Спартак»

Захисника збірної України Євгена Хачеріді можна з повним правом вважати вихованцем волинського футболу, адже квиток на перші ролі в «грі мільйонів» йому «виписав» відомий тренер та функціонер Віталій Кварцяний. Про потенціал цього гравця свідчить хоча б одна обставина: Євгена Хачеріді продали в київське «Динамо» ще тоді, коли луцька «Волинь» виступала в Першій лізі…


Євген Хачереді , який народився в м. Мелітополі і виступав за місцевий друголіговий ОЛКОМ (саме там і побачив його Віталій Володимирович, – авт.) з успіхом адаптувався в столичному гранді і навіть став одним із лідерів команди. Та непростий характер етнічного грека, який виховувався в неповній сім’ї (батько-грек залишив родину, коли син був ще зовсім маленьким, – авт.) таки позначилася на поведінці Євгена Хачеріді не лише на полі, але і за його межами. Тож періодично в нього виникали конфліктні ситуації з тренерами «Динамо»: спочатку з Сергієм Ребровим, потім – із Аляксандром Хацкєвічем. Та й «коуч» збірної Андрій Шевченко не хотів миритися з непоступливим футболістом, тож останнім часом перестав його викликати під знамена синьо-жовтої дружини.

Тому Євген Хачеріді заявив про однозначний перехід в інший клуб. На нього претендувало кілька турецьких команд, але, врешті-решт, він обрав по суті рідну Грецію, підписавши контракт із афінським ПАОКом. І – успішно дебютував за чорно-білих в кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів УЄФА! Приємно, що наш земляк допоміг синам Еллади вибити з турніру московський «Спартак»! Вдома греки виграли 3:2, а 14 серпня в столиці РФ зуміли відстояти благополучну для себе нульову нічию. Євген Хачеріді вийшов на поле на 64 хв., а ще один українець – Євген Шахов (екс-гравець «Дніпра»)– допоміг ПАОКу відстояти потрібний результат, граючи з 78 хв.

Таким чином, не лише екс-гравець «Динамо» Домагой Віда в складі збірної Хорватії добряче насолив росіянам, коли в півфіналі картаті подолали опір трикольорових, але і наші Євген Хачереді та Євген Шахов долучилися до процесу декласування російських команд.

До речі, за умовами контракту, який підписала ФК «Волинь» і київське «Динамо» у далекому 2008 р., у разі переходу Євгена Хачеріді в закордонний клуб лучанам належить потужна фінансова премія. Тому вигода для лучан від успіху свого вихованця – очевидна.

Щодо самих динамівців, то вони також пройшли цей етап кваліфікації, спочатку зігравши 1:1 у Празі з місцевою «Славією», а позавчора з рахунком 2:0 подолавши опір чехів на своєму полі.

Наш кор.

На фото порталу football.ua: Євген Хачереді серед тріумфаторів матчу московського «Спартака» і грецького ПАОКа.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 54.7%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (12) - 22.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.7%