Екомарафон «Світанок Світязя»

Екомарафон «Світанок Світязя»

11 серпня на центральному пляжі с. Світязь Шацького району відбувся перший на Волині екомарафон.

Понад 200 людей зголосилися взяти участь у змаганнях. Учасники заходу – жителі різних міст України, а також громадяни Республіки Білорусь та Республіки Польща.

До слова, раніше забігів на понад 42 кілометри не відбувалися у Волинській області, – повідомляють організатори.

Зокрема, марафонський забіг відбувся на дистанцію 42,195 км, півмарафон – на 21 км, «ЕКО–RUN» – біг на дистанцію 5 км. Окрім цього відбулась командна «Екоестафета» 10,5 км х 3 + 10,695 км – 42,195 км, а також пробіг по воді «ЕСО WATER RUN» на 400 метрів. Що цікаво, у рамках екомарафону «Світанок Світязя» відбувся розіграш Кубка України з перегонів на лижеролерах на марафонській дистанції 42,195 км.

Переможці марафону під час нагородження отримали призи – премію, а також футболки та сумки з символікою естафети. Окрім цього спонсори подарували багатьом призерам сертифікати на різні види розваг – від дайвінгу до поїздки на джипах чи квадроциклах по території Шацького національного парку.

Ввечері після церемонії офіційного нагородження відбувся показовий бій лицарів клубу середньовічного бою «Айна Бера», а також святкова дискотека.

Варто зауважити, що екомарафон «Світанок Світязя» – це спільна ініціатива федерації легкої атлетики Волинської області, федерації України з поліатлону, Шацького лісового коледжу, Шацького національного природного парку, Спортивного Клубу «Ковель» у співпраці з адміністрацією Шацького району. Саме вони організували та провели дійство, яке учасники назвали одним з кращих спортивних свят на Волині у цьому році.

Наш кор.

Фото Романа ДОМБРОВСЬКОГО.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (11) - 16.4%
Депутати, адже можуть його звільнити. (18) - 26.9%
Виборці, бо вони носії влади. (26) - 38.8%
Мені байдуже. (10) - 14.9%