Боротьба за автостанцію

Боротьба за автостанцію

Незаконні МАФи на території автостанції №1 будуть демонтовані.

Про це інформують на сайті Луцької міської ради.

Сьогодні під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради прийняли рішення про демонтаж незаконних споруд, що розміщені на території автостанції №1.

Про цю ситуацію вже не перший день говорять у Луцьку. Проблема у тому, що силами ПрАТ «ВОПАС» на території автостанції було незаконно встановлено кілька споруд, серед яких і бетонні блоки незрозумілого призначення, і чотири літніх майданчики, у яких торгують сурогатом. Як повідомила директор департаменту муніципальної варти Юлія Сиротинська, про зняття об’єктів є законні рішення, підтвердженні у судовому порядку. Також вона розповіла, що, програвши усі судові справи, керівництво ПрАТ «ВОПАС» здійснюють спроби шантажувати місто закриттям автостанції.

Юлія Сиротинська підтвердила, що звернень про узаконення чотирьох літніх майданчиків на території автостанції до міської ради не надходило. Під час розмови керівництво ПрАТ «ВОПАС» показало лише договір на обслуговування платформи.

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт зазначив: «ПрАТ «ВОПАС» вважає, що рішень Луцької міської ради не існує, Закону України не існує. Якби ці малі архітектурні форми були узаконені, їх би ніхто не знімав. Чому ми не дозволяємо поставити МАФ ні на проспекті Волі, ні на Театральному майдані, ні на вулиці Конякіна, а на території автовокзалу вони ставляться де завгодно, як завгодно і коли завгодно? Це почалося ще в 2016 році із першими рішеннями виконавчого комітету, ішла роз’яснювальна робота. Не треба шантажувати місто закриттям автостанції. Ми не втручаємось у її роботу, та не дозволимо порушувати закон самовільним встановленням МАФів».

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.7%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (28) - 54.9%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (11) - 21.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.9%