Школа №27: консолідована позиція Палиці і Савченка

Школа №27: консолідована позиція Палиці і Савченка

Врахувати передачу цільової субвенції з казни м. Луцька обласному бюджету для завершення будівництва школи у 55-му мікрорайоні 15 серпня рекомендували у бюджетній комісії облради.


Члени комісії розглянули питання про внесення змін до показників обласного бюджету на 2018 р. (передача цільової субвенції з Луцького міського бюджету обласному бюджету на будівництво школи і дитячого садка в 55-му мікрорайоні).

Заступник директора департаменту фінансів облдержадміністрації Володимир Селедець повідомив, що Луцька міськрада під час сесії 14 серпня ц. р. проголосувала за рішення про виділення обласному бюджету субвенції у сумі 7,2 млн  грн для завершення будівництва школи №27 у м. Луцьку. Новий навчальний заклад, який почали споруджувати ще за часів перебування на посаді голови облдержадміністрації Бориса Клімчука і Луцького міського голови Миколи Романюка за кошти Державного бюджету, втім, перестав отримувати фінансування зі столиці. Тож цей об’єкт, який будує ТзОВ «Житлобуд-2» на чолі з депутатом облради Леонідом Стефановичем, поступово став тягарем для місцевих бюджетів, в яких і так є чимало статей видатків. Але раз влада всіх рівнів обіцяла, що 1 вересня понад 420 луцьких дітей підуть у нову школу №27, і оскільки більше немає звідки взяти коштів, Луцька міськрада вирішила тимчасово перерозподілити свої видатки, скерувавши 7,2 млн грн на цей навчальний заклад.

Заступник голови комісії Володимир Бондар, як зазначили колеги з ІА «Волинські новини», зауважив, що у питанні будівництва школи голова облради Ігор Палиця і голова облдержадміністрації Олександр Савченко виступили єдиним фронтом, тож депутатам облради варто підтримати цей проект рішення.

Отже, члени бюджетної комісії рекомендували депутатам облради проголосувати за відповідне рішення на найближчій сесії.

Наш кор.

На фото ІА «Волинські новини»: Володимир Бондар зініціював позитивне голосування комісії за фінансову допомогу на добудову школи №27.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (11) - 16.4%
Депутати, адже можуть його звільнити. (18) - 26.9%
Виборці, бо вони носії влади. (26) - 38.8%
Мені байдуже. (10) - 14.9%