І знову «справа Касарди»…

І знову «справа Касарди»…

Після скандалу з продажем у санаторії матері і дитини «Пролісок» високоградусних настоянок в поліській оздоровниці чергова халепа: депутата облради від «Батьківщини» Валентину Касарду, яка з 15 травня тимчасово виконує повноваження директора комунальної установи через закінчення дії контракту, звинуватили в тому, що на території «РПроліску» знаходиться 13 приватних будинків, які здаються власниками за гроші всім бажаючим, і від чого в казну області – нуль гривень нуль копійок.

 

«У директорки санаторію Волинської обласної ради «Пролісок» Валентини Касарди на території здравниці здають 13 дерев’яних котеджів, якими управляють приватні підприємці. Гості цих будиночків теж оздоровлюються у санаторії, але за готівку, яка ніде не обліковується, тобто, осідає у чиїхось кишенях. Харчуються відвідувачі теж на базі санаторію. Мало того, будиночки обслуговують працівники здравниці і під’єднані вони до усіх комунальних мереж. Такий собі приватний бізнес на комунальному майні», – про це, з посиланням на сюжет ТРК «Аверс», повідомили представники порталу «Під прицілом».

Коли депутати Волинської обласної ради дізналися про те, що директор санаторію матері та дитини «Пролісок» Валентина Касарда на комунальному майні дозволила організувати бізнес приватним підприємцям, зібрали комісію та прийняли рішення не продовжувати їй контракт.

«Валентина Касарда, син якої працює в прокуратурі, відчула, що під нею захиталося крісло та вирішила написати заяву до правоохоронних органів, мовляв, комісія насправді не збиралася, а рішення підробили. Вирішила, так би мовити, приструнити колег-депутатів. Члени комісії про те, що на них відкрили кримінал, і що уже в межах провадження прослуховують їхні телефони, не знають нічого, а дізналися про це від журналістів. Не дивно, адже їх навіть не допитували. Тож разом із журналістами голова комісії Микола Буліга пішов до суду забирати ухвалу. Зрозуміти, чому пенсіонерка Валентина Касарда так тримається за своє крісло, депутати вирішили навідатись до комунального закладу «Пролісок», – пише «Під прицілом».

І буквально жахнулися від побаченого…

8 гектарів землі, на яких біля с. Грем’яче Ківерцівського р-ну знаходиться санаторій, який почав будуватися як загальнодержавний профспілковий центр оздоровлення чорнобильців, а потім був переданий в обласну комунальну власність, користується великою популярністю не лише серед мам, але й дітей. Тож їдуть сюди на оздоровлення та відпочинок чи не з усієї України, складаючи потужну конкуренцію сусідньому розрекламованому санаторієві «Червона калина», котрий належить уже до Рівненської обл..

Сама Валентина Касарда ніяк не відреагувала на закиди депутатів і журналістів. Власне, так само. Як і кілька років тому, коли громадськість виявила, що в «Проліску» торгують високоградусними настоянками під виглядом лікувальних бальзамів.

Світлана КОМА.

На фото порталу «Під прицілом»: Валентина Касарда.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 54.7%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (12) - 22.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.7%