Кара губителям природи

Кара губителям природи

Органи прокуратури області активно вживають заходи представницького характеру щодо захисту інтересів держави у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Після досудового розслідування матеріали справ скеровуються для розгляду служителям Феміди. Причому, не лише в суди тих районів, де зафіксовано правопорушення.
Зокрема, Маневицькою місцевою прокуратурою поза межами кримінального провадження в порядку цивільного судочинства пред’явлено до судів 4 позовних заяви на суму понад 83 тис. грн про відшкодування збитків, заподіяних довкіллю.
«У липні 2018 р. до Камінь-Каширського районного суду пред’явлено  позовну заяву в інтересах держави в особі Новочервищанської сільської ради до громадянина про стягнення шкоди, заподіяної порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища на суму майже 50 тис. грн, а до Ратнівського районного суду – позовну заяву в інтересах Великообзирської сільської ради – про стягнення з громадянина понад 9 тис. грн шкоди, завданої природі», – зазначили в прес-службі прокуратури Волинської області.Що саме порушили в природоохоронному законодавстві невідомі громадяни, не деталізується. Але оскільки матеріали зібрано, то, вочевидь, підприємливі ентузіасти дійсно наробили великої шкоди…
Позовні заяви перебувають на розгляді місцевих судів. Про результати стане відомо лише після того, як рішення служителів Феміди вступлять у законну силу. 

Наш кор.
На фото порталу «Судова влада України» та Олени ЛІВІЦЬКОЇ (архів «Волинської газети»): будівля Ратнівського районного суду; зупинка громадського транспорту в с. Великий Обзир, де завдано збитків природі.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 9.4%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (20) - 62.5%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 15.6%
Мене це не стосується. (2) - 6.3%