«Волинську газету» привітав Дід Мороз

«Волинську газету» привітав Дід Мороз


Дід Мороз «прискакав» на конику до редакції «Волинської газети». Довга борода, сніг на лацканах кожуха-холодотвора, шапка-чародійка, посох… Повіншував-привітав, щедро посипав житом-пшеницею і побажав усім-усім читачам газети щасливого, радісного, багатого Новоріччя, а головному редактору Володимирові Данилюку – ще й стотисячного тиражу, його заступнику Олені Лівіцькій – вправного віжкування баским коником 2014-го, головному бухгалтеру Руслані Стельмащук – дебету-кредету і фінансового процвітання, ласкавої і впевненої руки – редакторам відділів Світлані Думській, Оксані Бубенщиковій, Світлані Головачук, кореспонденту Ірині Воробей, зіркого погляду літредактору Наталі Главнічек, творчого новаторського підходу до макетування, верстки і дизайну газетних шпальт Максимові Безніско та Юрієві Яковюку, останньому ще й дівчину гарну зустріти і одружитись, а стажерці Тетяні Хавер – романтичної зустрічі із коханим і щасливого заміжжя, прибиральниці Галині Міхулі – нового пилососа та швабри-самомийниці, шоферу Іванові Заїці – безпечних доріг та сучасного авта, а всім разом – цікавого і змістовного року. Звісно, ми спробували його розговорити. Виявилося, це єдиний на увесь Луцьк дипломований Дід Мороз, ще й звання заслуженого має, а працює в Обласному науково-методичному центрі культури методистом і звати його Олексієм Терпелюком. За своє життя заслужений Дід Мороз відвідав кілька тисяч осель, роздав незліченну кількість гостинців дорослим і дітворі. Цьогоріч планує провідати до півсотні установ і родин, роздати до тисячі подарунків.


– Міг би і більше, – зізнається Дідусь Мороз, – якби не традиційна українська щедрість – розігрівати морозний настрій міцними напоями. Та й з чарівними саньми-скороходами не все так просто. Доводиться запрягати то оленів, то коней, зрідка й ведмедя чи козу. А іноді і взагалі добиратися до адресатів у тролейбусах, маршрутках чи таксі. Щоб усіх привітати, ночі не стачає…


Від читачів Дідові Морозу щедро подякував Володимир Блаженчук, який саме гостював у редакції.

До «Волинської газети» Дід Мороз завітав, аби втрапити особистий рекорд і потрапити до книги Гіннеса. Дід Мороз переконаний, що через редакційників може враз привітати десять тисяч цьогорічних передплатників «Волинської газети». А якщо, за статистикою, кожен номер читає щонайменше десять читачів, то виходить – усі сто тисяч! Рекорд, що вартий книги Гіннеса.


З Новим 2014 роком, із Різдвом Христовим, із Василем! Будь здорова і щаслива, дорога стотисячна читацька родино «Волинської газети»!

Сергій ЦЮРИЦЬ.

На фото: Дід Мороз (Олексій Терпелюк) вітає колектив редакції. 

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.5%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 55.8%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (11) - 21.2%
Мене це не стосується. (3) - 5.8%