«Кордон 835»

«Кордон 835»


Проведення «Європейських днів добросусідства» на відтинку українського Кречова та польського Крилува – на завершальному етапі.

Захід на берегах річки Західний Буг між с. Кречів Іваничівського р-ну Волині та с. Крилув Грубешівського повіту Люблінського воєводства став уже традиційним. Західним сусідам його допомагають проводити за рахунок централізованого фінансування. Українська сторона зазвичай обходиться власними силами. 
Тож цими днями біля місця майбутнього дійства побували члени організаційного комітету на чолі з головою Іваничівської райдержадміністрації Лілією Кревською. Вони виїхали на місце проведення «Європейських днів добросусідства» «Кордон 835». Зустріч, як зазначили в секторі з питань внутрішньої та інформаційної політики Іваничівської райдержадміністрації, відбулась за участі заступника Нововолинського міського голови Олександра Громика та першого заступника начальника відділу прикордонної служби «Морозовичі» Ярослава Кордаса.Члени робочої групи детально оглянули місце проведення культурно-мистецьких заходів, спортивних змагань та визначились з місцем встановлення сцени, розміщенням виїзних точок торгівлі, Прибужанської кухні, виставки-продажу робіт народних умільців, фотозони та автостоянки.
Лілія Кревська доручила відповідним службам провести облаштування під’їзних шляхів, забезпечити наявність вказівників до місця проведення заходу, підготувати місця для стоянки автомобілів. 
Неодмінна умова перетину кордону під час днів добросусідства – наявність біометричного паспорта, закордонного паспорта з відповідною візою або «Картки малого прикордонного руху». Подолати Західний Буг у ці святкові дні можна через понтонну переправу, яку традиційно монтують польські партнери біля прикордонного стовпа №835.

Сергій ШРАМЧУК.
На фото прес-служби Іваничівської райдержадміністрації, автора та порталу «Буг»: «Кордон 835» під час свята; Лілія Кревська, Олександр Громик, Ярослав Кордас та інші учасники оргкомітету на місці проведення міжкультурного фестивалю.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (11) - 12.9%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (41) - 48.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (19) - 22.4%
Мене це не стосується. (11) - 12.9%