Масаж творить дива

Масаж творить дива


З цим добрим та щирим чоловіком я спочатку познайомився заочно. Про Степана Іщика мені розповіла жителька Колок. Це селище у Маневицькому районі. 

Коли стається якесь нещастя, то людина, як кажуть, готова і за соломинку вхопитися. Це відчуття звідав особисто, коли у мами моєї дружини Ніни Приступи стався ішемічний інсульт. Першу медичну допомогу її надали у Маневицькій райлікарні. Далі процес лікування відбувався у луцькій міській, а реабілітаційний період – у Волинському обласному госпіталі ветеранів війни. На жаль, медицина виявилася безсилою поставити маму на ноги. Вона була нерухомою. Став цікавитися, хто зміг би допомогти? Так і познайомився з колківчанкою Нелею Ковальчук, яка розповіла мені про масажиста-рефлексотерапевта з м. Луцька Степана Іщика. Виявляється, під час реабілітаційного періоду після інсульту Степан Костянтинович допоміг швидше поставити на ноги її односельця Володимира Силіча.
До цього факту спочатку поставився з пересторогою. Але соломинка і справді виявилася рятівною. Після п’яти сеансів точкового масажу у мами почався процес відновлення. Вона тепер може самостійно сидіти, зрозумілішою стала мова. Людині, яка перенеслі інсульт та пройшла повний курс лікування, лишається надіятися лише на Бога та на таких людей як Степан Іщик, який робить точковий масаж за японською «шіацу», на що має спеціальний дозвіл.
Масажист – це дар від Всевишнього та від природи. Ним наділений і колишній кадровий військовий Степан Іщик. Він, до слова, допоміг і моєму внукові Даниїлу, у якого також були деякі проблеми: незначне викривлення хребта та сильно випиналися лопатки. Добрі руки цього чарівника зробили диво з дитиною. Після п’яти сеансів усе стало на свої місця. Не надякується своєму цілителю і моя сваха Людмила Маркова.
На думку Степана Костянтиновича, суть його масажу полягає у глибокій точковій дії на м’язи. При цьому головне – правильно визначити місце, напрямок і силу дії. Усі ці параметри встановлюються за допомогою відчуттів, досвіду і ще чогось невідомого, непідвладного людині. Осягнути з книжок цього неможливо. Воно дається Богом та природою. Згодом ми називаємо це майстерністю.
Відносно біоенергетичного впливу, то Степан Костянтинович каже, що він ним майже не керує. Просто з першого дотику до пацієнта руки самі наповнюються енергією, яка, немовби струм у проводах, через пальці глибоко проникає всередину на проблемні ділянки тіла. 
Шіацу – це багаторівнева система оздоровлення, точковий масаж у поєднанні з правильним контролем над процесом дихання у стані максимального  розслаблення і легкого трансу. Міністерство охорони здоров’я Японії так трактує цей метод: «Шіацу є таким видом лікування, при якому пальці рук і долоні використовують для натискання на певні точки з метою нормалізації регулярних процесів в організмі, збереження та покращення здоров’я». 
Спробувавши загальний масаж, відчуєте, скільки зайвого ви «носили» в собі. Це відчуття приходить уже після першого сеансу. Хоча перші 3-4 потрібні для того, щоб «зрушити з місця» ті напруження, затиски, шлаки, що накопичувалися роками сидіння у кабінетах, за кермом, стояння за прилавком тощо. Зазвичай перші сеанси бувають болісними. Зате з кожним наступним разом організм на очах міцніє, набирається сил, болі зникають і ви отримуєте задоволення. Після останнього (найчастіше призначають 10 сеансів) людина , мов на крилах, «вилітає» з кабінету. Таке відчуття за 26 років звідали тисячі пацієнтів. 
Уперше про свій біоенергетичний потенціал Степан Іщик дізнався понад 30 р. тому у Саках. Саме тоді лікар санаторію, де відпочивав Степан Костянтинович, звернув увагу на цю особливість організму і зазначив, що така енергетика стає у пригоді тим, хто займається масажем. Згодом ці слова матеріалізувалися. Масаж став основою життя лучанина.
Якщо ви завітаєте на сеанс масажу до Степана Костянтиновича, вас привітно зустріне сам господар, який проведе до затишного кабінету, в якому панує абсолютна чистота, затишок та лунає приємна музика. Це так далеко від лікарняних кабінетів такого типу. Тут почуваєш себе, як удома.
Настрій людини, як стверджує масажист, відіграє велику роль. 
«Ми працюємо в одній зв’язці, – мовить Степан Костянтинович. – 50 відсотків – це моя робота, других 50 – допомога пацієнта».
При масажі з організму виводяться молочна кислота, токсичні речовини, покращується та оновлюється кровообіг, венозний, лімфатичний відтік, самопочуття. М’язи стають еластичними, хребет набуває своєї природної форми, периферична нервова система приходить у норму. Зникає больовий синдром, покращується загальний стан при захворюваннях опорно-рухового апарату, хронічних радикулітах, остеохондрозах, сколіозах тощо.
– Кожен майстер індивідуально складає матрицю чи схему, в основі якої базисний енергетичний стовп – хребет, де проходять меридіани нирок і сечового міхура, –пояснює  масажист-рефлексотерапевт. – Там зберігається родова, генетична енергія та накопичується додаткова для використання в екстремальних ситуаціях. Коли ці канали блокуються, то доступ до неї закривається. Через те маємо спазмовані м’язи, порушену поставу, сколіоз, остеохондроз, грижі дисків. Від цього люди не помирають, але живуть менше.  
Кожен сам обирає свою долю. Та хай вона буде щасливою у кожного.

Леонід КРЕСАК.
с. Підгайці Луцького району.

На фото Володимира ПРИХОДЬКА: масажист-рефлексотерапевт Степан Іщик.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 7.3%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (12) - 21.8%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (30) - 54.5%
Мене це не стосується. (3) - 5.5%