Зовнішній вектор

Зовнішній вектор

Лісгосп продає соки і джеми до Європи та США

Понад шістдесят видів продукції виробляє унікальний консервний цех, що знаходиться на території Цуманського лісгоспу на Волині, повідомляє видання. Варення, джеми, соки, компоти, консервовані гриби, а також органічні огірки, помідори та кабачки з власної теплиці цех реалізує на продаж за кордон, повідомляє VL. Область.Онлайн.

Продукція з Цуманського лісгоспу їде до Польщі, Німеччини, Туреччини, США, Канади та Китаю, а в серпні поточного року перша партія з 16 тисяч банок (майже 19 тонн) була надіслана до Ізраїлю.

Сировину для виробництва тут заготовляють самостійно — закупівлею від населення не займаються. І сировина, і вже готова продукція з неї проходить радіологічний контроль.

За словами Зінаїди Рябчун, начальниці консервного заводу, продукція є екологічно чистою. Більше того, є асортимент для звичайних споживачів та людей, що страждають на цукровий діабет.

«Ми доволі невелике підприємство, але навіть у найважчі часи нам вдалося вистояти виключно завдяки виготовленню натурального продукту», – говорить вона.

Продукція заводу розфасовується у різну тару, залежно від побажання замовника. Іноді це можуть бути навіть баночки на 30 чи 50 грамів.

Під замовника у цеху можуть розробити і нову технологію виробництва того чи іншого продукту. Так було, наприклад, із соком для США. Переговори з покупцем з цієї країни велися більше року і в результаті волинське підприємство розробило технологію натурального березового соку без використання лимонної кислоти та цукру спеціально для американського споживача.

«На нього ми отримали статус органічного. А тепер розширюємо лінійку соків і розробляємо цілий ряд декупажованих соків. Працюємо також над органікою ягоди, адже маємо для цього потужну сировинну базу», – говорить Рябчун.

На сьогоднішній день підприємство веде перемовини для поставки своєї продукції до країн Прибалтики та Словаччини.

Збудований цей цех на початку 1980-х років. Спочатку він спеціалізувався на переробці березового соку, пізніше тут навіть переробляли взимку дичину. За часів незалежності у цеху також практикувалося виготовлення алкогольних напоїв, зокрема бальзамів, проте, через високу ціну ліцензії, від цього виробництва відмовилися.

Зараз до складу Цуманського лісгоспу належить сім лісництв, автоколона, станція, лісопереробний комплекс, склад і два кафе.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 54.7%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (12) - 22.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.7%