«Рехворма» без підручників…

«Рехворма» без підручників…

Міністерство освіти і науки України за останніх 10 років уже просто дістало! За одіозного регіонала Діми Табачника почали реформу школи... І при «демократах» на кшталт не менш одіозної Лілії Гриневич так її й не завершили.

 

Починаючи «рехворму», нові програми створили, дітей у 6 років за парти посадили. І що? Щороку у вересні одна й та сама картина: немає шкільних підручників!!! Десятки тисяч волинських дітей без книжок навчаються вже 10 років підряд, а міністерка Лілія Гриневич щось там намагається пояснити після чергового провалу. Наприкінці серпня чиновниця, яка раніше очолювала профільний парламентський комітет від «Батьківщини», а потім зрадила Юлію Тимошенко та перебігла до таких самих відступників Андрія Парубія, Арсенія Яценюка і Арсена Авакова в «Народний фронт» (завдяки цьому отримала пост міністерки), публічно заявила, що нарешті ознайомилася зі змістом підручників і виявила в них катастрофічні помилки та слід «руского міра». Це, мовляв, і є основною причиною, чому підручники не можна друкувати зараз, а треба спочатку переробити, і вже потім доставити у школи.

Та насправді пояснення чергового провалу одне-єдине: кожен чиновник має відношення до якоїсь своєї друкарні, яка просто не встигає виготовити достатню кількість підручників, фактична відсутність яких у волинських класах – справжній злочин перед державою та громадянами. Діма Табачник уже давно в минулому. Але чи напише заяву про відставку Лілія Гриневич?

Світлана КОМА.

На фото з «Вікіпедії»: міністерка Лілія Гриневич, яка не забезпечила дітей підручниками до нового навчального року.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 44%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (163) - 30.8%