Диверсія з МінСтець

Диверсія з МінСтець

У волинській глибинці після централізованого відключення аналогового телемовлення люди не можуть побачити в телевізорах українських програм. Зате в прикордонних районах на повну транслюються польські, російські і білоруські канали!


Чергова «рехворма» влади, яка прийшла до влади наприкінці лютого 2014 р., призвела до телевізійного колапсу. Оскільки з 1 вересня ц. р. аналогове телемовлення вимкнули і перейшли на цифрове, то дивитися телепрограми можна лише з допомогою тюнера та супутникової антени. Люди про це не знали. В них немає грошей на придбання та налаштування нового обладнання, тому їхні приймачі віднині замість картинки показують лише чорний екран із білими крапочками. Це – черговий програш в інформаційній війні, адже сусіди в Білорусі та Польщі продовжують посилати нам телесигнал за старою системою. Відтак, мешканці прикордонних районів змушені дивитися пропаганду російського і білоруського виробництва, а також – телепрограми з Польщі.

Мало того. Як зазначив недавно на дискусії Романа Безсмертного «Якої ми хочемо України» декан історичного факультету СНУ імені Лесі Українки Анатолій Шваб, навіть біля м. Ковеля працює 10 польських радіостанцій і лише 1 українська. А ближче до Польщі – лише голоси з сусідньої країни.

В умовах російсько-української війни це «ноу-хау» Міністерства інформаційної політики України на чолі з кумом Президента Юрієм Стецем, який понад 9 місяців тому написав заяву про звільнення з посади через «стан здоров’я», але продовжує займати впливове крісло, інакше, як інформаційною диверсією проти України не назвеш.

Світлана КОМА.

Фото з відкритих джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (226) - 44.5%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (150) - 29.5%