Правда одним реченням 06.09.2018

Правда одним реченням 06.09.2018

…Директор обласного Центру зайнятості Роман Романюк заявив про відставку з посади голови облосередку партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».
…У місті-побратимі Луцька – донецькій Волновасі – День міста також відзначатимуть 8 вересня.
…Оскільки ватажка бандформування «ДНР» Алєксандра Захарченка після вибуху в барі «Сєпар» похоронили в закритій труні, виникли підозри, що військовий злочинець імітував власну загибель, аби уникнути відповідальності.
…Чергова сесія облради, де одним із основних питань може стати перерозподіл бюджетних коштів, може відбутися в 20-их числах вересня.
…Щоб покращити облік військовозобов’язаних, мер Олег Кіндер підписав розпорядження, яким значно розширив поле пошуків та контролю потенційних новобранців.
…На громадських слуханнях у м. Нововолинську підтримали проект рішення міськради про повну заборону торгівлі спиртними напоями в нічний час.
…З нагоди Дня підприємця заступник Володимир-Волинського міського голови Лариса Кулакова не лише вручила грамоти кращим представникам галузі, але й за дорученням Петра Саганюка організувала іменинникам святковий концерт.
…Нацбанк України повідомив, що з 20 вересня введуть в обіг нові купюри номіналом 20 грн.
…Фанні Каплан, яка з браунінга поранила Владіміра Лєніна і була розстріляна більшовиками 3 вересня 1918 р., насправді – уродженка  м. Луцька і походила з єврейської родини Ройнтблатів  – вчительки і торговця.
...Жителька с. Буяни Луцького р-ну Лідія Коломій встановила рекорд працездатності: в 90 років на Закарпатті збирала полуниці на плантації сина-фермера.
…У Луцьку повним ходом триває капітальний ремонт дорожнього покриття на мосту через річку Стир по вул. Ковельській, через що виїзд автотранспорту в північно-західному напрямку ускладенний.

Володимир ДАНИЛЮК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (226) - 44.6%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (149) - 29.4%