Спільне свято школярів та лісівників

Спільне свято школярів та лісівників

Шкільна країна дитинства завжди була під опікою волинських лісівників. Ось і в ці вересневі дні на свято першого дзвоника до шкіл області завітали лісівники. Вже традиційно прийшли до дітей з подарунками та нагородами.

Працівники ДП «Городоцьке ЛГ» завітали в НВК «ЗОШ І-ІІ ст. с. Городок – філію опорного закладу «ЗОШ І-ІІІ ст. с. Прилісне». Головний лісничий Сергій Бабік та голова профспілки цього лісопідприємства Олена Некришевич привітали школярів та вчителів із початком нового навчального року. А найактивнішим учасникам обласних конкурсів малюнків та творів на тему «Людина та ліс» вручили грамоти та грошові премії Волинського ОУЛМГ і Товариства лісівників області. Серед відзначнених – Яна Ремінська та Ольга Борисюк. Саме роботи цих дівчаток були представлені на обласний конкурс, як переможці на рівні ДП «Городоцьке ЛГ», і відзначені.
Сашко Борисюк став переможцем в конкурсі малюнків на тему «Охорона праці та безпека виконання робіт у лісовій галузі очима дітей» на рівні лісгоспу та здобув почесне друге місце серед кращих робіт в обласному етапі конкурсу. Юному художнику також була вручена грамота та грошова винагорода від Волинського ОУЛМГ, обласної організації ТЛУ та  ДП «Городоцьке ЛГ».
Учнів, які брали участь в конкурсі малюнків та творів на тему «Людина та ліс» і «Охорона праці та безпека виконання робіт у лісовій галузі очима дітей», нагородило і ДП «Маневицьке ЛГ». 
– Ці конкурси стають вже традиційними, – відзначив на урочистій лінійці лісничий Маневицького лісництва Олександр Швець. – Їх проводять обласне управління лісового та мисливського господарства і обласна організація Товариства лісівників України. Діти залюбки беруть у них участь. Лісівники цьому раді, адже завдяки цьому відбувається формування екологічної свідомості молоді, їх усвідомлення ролі лісу в житті людини, виховання любові та дбайливого ставлення до природи і навколишнього середовища.
Олександр Васильович та його колеги за підсумками обласного конкурсу нагородили Ольгу Власюк – ученицю Маневицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Іллю Доценка та Юлію Купріянчик – учнів Маневицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Ореста Каращука – учня ЗОШ І-ІІ ст. с. Лишнівка, Людмилу Годованюк – ученицю ЗОШ І-ІІ ст. с. Галузія. 

Телевізор – учнівському лісництву

Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, наших друзів, що неймовірним дивом об’єднує всі покоління. Ось і працівники ДП «СЛАП «Ратнеагроліс» завітали на це свято з приємною місією – нагородити призерів обласних конкурсів. Грамоти та грошові премії у розмірі 300 грн отримали учні НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» смт Заболоття Ілля Янчук, Марина Гайдучик та учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» с. Броди Давид Куш. Ще один вихованець Бродівської школи за зайняте друге місце в конкурсі малюнків на тему «Людина та ліс» нагороджений грамотою та грошовою премією у розмірі 800 грн. А ось його одношколянин Іван Михалевич став переможцем конкурсу на кращий твір і попри грамоти отримав 1000 грн преміальних, чим здивував рідних та дав добрий приклад для наслідування своїм ровесникам. Ця школа стала рекордсменом по нагородах у цілій області. А ще лісівники «Ратнеагролісу» вручили телевізор учнівському лісництву, що діє у НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1 – гімназія ім. В. Газіна» смт Ратне. І потрібно було бачити, як цьому раділи діти і вчителі.
Переможців та найактивніших учасників названих конкурсів привітали на урочистих лінійках з нагоди дня знань і працівники ДП «Горохівське ЛМГ». 1 вересня на свято знань до Горохівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І. Я. Франка завітав лісничий Горохівського лісництва Олег Галтман. Він привітав усіх зі святом Першого дзвоника, від імені начальника лісоуправління Олександра Кватирка, голови обласної організації Товариства лісівників України Бориса Бабеляса, директора Горохівського лісомисливського господарства Володимира Супронюка подякував усім школянам, їх батькам та вчителям за співпрацю з лісівниками і нагородив ученицю цієї школи Соломію Ващук грамотою та премією за зайняте ІІІ місце у конкурсі дитячого малюнка на тему «Людина та ліс». А 3 вересня грамоти та грошові премії за активну участь у конкурсі на кращий твір на цю ж тему вже з рук головного районного мисливствознавця Григорія Григоровича Биховця отримали учні НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» м. Горохів Дарина Степанюк та Олександр Янюк. Таку ж нагороду цього дня лісничий Горохівського лісництва Олег Галтман вручив учню ЗОШ І-ІІІ ст. с. Звиняче Горохівського р-ну Романові Тригоб’юку. А головна нагорода конкурсу на кращий малюнок на тему «Охорона праці та безпека виконання робіт у лісовій галузі очима дітей» чекала на учениць ЗОШ І-ІІІ ст. м. Берестечко Горохівського р-ну – Дарину Подолець та Христину Подолець. Вони вибороли І місце. Грамоти та грошові премії переможцям вручив майстер лісу Берестечківського лісництва Степан Юрійович Сопіга.

На перший урок – з нагородами 

Для творчих дітей Любомльського р-ну початок навчального року також розпочався із лісівничого заохочення та підтримки.
– Взаємодія та співпраця лісівників зі школярами через конкурси дає змогу не тільки виховати любов до природи у дітей, а й показати фахівцям лісової галузі розуміння і дитяче сприйняття світу природи та людини, – мовить директор ДП «Любомльське ЛГ Володимир Туревич. – А дитяча думка цікава, чиста і непідробна. Тому лісівники завжди із захопленням розглядають учнівську творчість на лісову тематику.  
Отож грамоти і премії Волинського ОУЛМГ і обласної організації ТЛУ отримали: за зайняте 1 місце у конкурсі малюнків «Людина і ліс» – юна художниця, третьокласниця районної гімназії Лілія Котович, учениця 8 класу Куснищанської школи Юлія Зінчук – за зайняте 3 місце у конкурсі творів «Людина і ліс», у цій же номінації за активну участь відзначені 8-класниця Бірківської школи Ольга Мариньоха та учениця Головненської школи Лілія Скопюк.  А також за цікаве розуміння охорони праці у лісі, що зобразили у своїх малюнках, відзначені третьокласники Куснищанської школи Вікторія Цип’ящук та Данило Шлапа.
Працівники ДП «Любомльське ЛГ» привітали школярів, батьків, вчителів Любомльщини зі святом знань та висловили впевненість, що дорослі і діти берегтимуть ліси ріднокраю.
Побували на першому дзвонику у школярів району і працівники ДП «Шацьке УДЛГ». Зокрема, інженер охорони і захисту лісу Ярослав Кропивник вручив грамоти та грошові нагороди учням Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст. Олені Штандер і Тарасові Брезі.
До ОНЗ «ЗОШ І-ІІІ ступенів» с. Смідин Старовижівського р-ну на день знань завітав лісничий Сьомаківського лісництва ДП «Старовижівське ЛГ» Григорій Семенюк, щоб вручити відзнаки учням школи Олегу Сусю та Дарині Озимок. Його колеги з Дубечнівського лісництва – помічник лісничого Андрій Авдіюк та майстер лісу Андрій Бегаль – нагородили за активну участь у конкурсах учениць «ЗОШ І-ІІІ ступенів» с. Дубечно Дарину Мальчук та «ЗОШ І-ІІІ ст.» с. Глухи Анну Кіпень. 
Переможців та найактивніших учасників конкурсів цього дня нагородили також працівники ДП «Ратнівське ЛМГ», ДП «Володимир-Волинське ЛМГ», ДП «Турійське ЛГ», ДП «СЛАП «Рожищеагроліс», ДП «Локачіагроліс», ДП «Любешівагроліс», ДП «Любешівське ЛМГ», ДП «Камінь-Каширське ЛГ», ДП «СЛАП «Камінькаширськагроліс», ДП «Поліське ЛГ» та інших лісогосподарств. 


Люба ХВАС, 
Олена НЕКРАШЕВИЧ, 
Сергій ЦЮРИЦЬ.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (226) - 44.6%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (149) - 29.4%