Ліс наповнює казну

Ліс наповнює казну


Чорничний сезон на Волині та заготівля грибів, трав та іншої дикорослої продукції поповнили бюджети на 4,7 млн грн податкових платежів.

Зокрема, заготівельники дикорослої продукції вже сплатили до бюджетів усіх рівнів 2,8 млн грн ПДФО, більше 1,4 млн грн рентної плати за спецвикористання дикорослої продукції, 233 тис. грн військового збору і 220 тис. грн єдиного податку.
Громади, у яких керівники місцевого самоврядування подбали про легальність процесу заготівлі, отримали належні податки, – констатують в Головному управлінні ДФС у Волинській області.
– З точки зору наповнення бюджетів нинішній сезон заготівлі став більш успішним проти минулорічного, –  зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук. – Волинські чорниця та гриби, лікарські рослини – це ті природні багатства, які користуються попитом на внутрішньому ринку та експортуються. Тому громади, на території яких є такі природні багатства, здатні кожного сезону залучати до бюджетів чималі податкові надходження. 4,7 млн грн по завершенню ягідного сезону цього року – вдалий екватор сезону заготівлі.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.4%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (229) - 43.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.7%