Повернення Володимира Мазурка

Повернення Володимира Мазурка

4 вересня на сесії Локачинської райради депутати обрали нового голову. Ним став Володимир Мазурок, який раніше двічі був головою райдержадміністрації.

 

Раніше райраду очолював Борис Ковальчук – представник Української народної партії із с. Затурці, який добровільно склав повноваження керівника органу самоврядування району.

Щодо Володимира Мазурка, то наприкінці жовтня 2015 р. він став депутатом райради як перший номер списку Аграрної партії. На момент обрання був заступником директора приватного підприємства «Західна аграрна компанія», котре входить до концерну «Пан Курчак» на чолі з народним депутатом України від Горохівського округу №20 Сергієм Мартиняком. А в 2003-2005 і в 2010-2014 рр. Володимир Мазурок був головою Локачинської райдержадміністрації та належав до Народної партії Володимира Литвина.

За обрання Володимира Мазурка головою райради проголосували 15 депутатів, тим часом четверо не підтримали кандидатуру. Не голосували за Володимира Максимовича представники ВО «Свобода» і ВО «Батьківщина».

– Я довго розмірковував, чи погоджуватися на пропозицію багатьох колег, – сказав Володимир Мазурок. – Але аргументи більшості депутатів, а також – чи не всіх сільських голів, переконали: в цей непростий для Локачинщини треба застосувати знання, сили та досвід, щоб район не деградував, а розвивався. І роботи тут, повірте, дуже й дуже багато!

Як складеться співпраця нового-старого голови з нинішнім керівником райдержадміністрації Віктор Дудечко, покаже найближче майбутнє. В усякому випадку, на цей момент офіційної зустрічі двох керівників ще не відбулося.

Наш кор.

На фото прес-служби Локачинської райради: Володимир Мазурок.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (226) - 44.5%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (150) - 29.5%