Перед світанком «Ночі Луцького замку» – виступила «Onuka»!

Перед світанком «Ночі Луцького замку» – виступила «Onuka»!

Велелюдне концертно-розважальне шоу під назвою «Ніч у Луцькому замку» з вечора 8 вересня плавно перейшло в ніч 9-го числа. Після вогняної містерії на сцену вийшов гурт електронної музики «Onuka», особливістю якого є використання національних народних мотивів та інструментів.

 

Бригада технічного забезпечення в суцільній темряві довгенько налаштовувала апаратуру, тож виступ гурту почався на годину пізніше від запланованого часу – лище о 1 год. 30 хв. 9 вересня.

Лідер «Onuka» Ната Жиченко, яка народилася в м. Києві, одразу зізналася: її тато Олександр – лучанин, тому виступає на батьківщині свого батька з особливим ентузіазмом. Взагалі ж 33-річна Ната Жиченко – із родини відомих українських музикантів, адже крім тата і мами в неї і дідусь Олександр та бабуся Валентина – теж музиканти!

Крім неї, до гурту, заснованому в 2013 р., належать Дарина Серт (клавіши, семплер, бек-вокал), Марія Сорокіна (ударні), Євген Йовенко (бандура, бугай, семплер, телинка), Андрій Войчук (цимбали, дримба), Сергій Кашин (тромбон, трембіта), Микола Блошкін (тромбон, трембіта), Віталій Баклаженко (тромбон), Олександр Лісун (тромбон), Тарас Довгопол (валторна, козацька труба)  та Владислав Петренко (валторна.)

Щоправда, менеджери гурту «Onuka» дуже вболівають за його сценічний образ, тому всім волинським телеканалам у зйомках чи трансляції концерту було відмовлено. Проте це зовсім не вплинуло на сотні глядачів, які стійко пройшли випробування дощем та холодом і з «Onukою» ледь не зустріли світанок...

Світлана КОМА.

На фото автора: лідер гурту «Onuka» Ната Жиченко.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%