Сенсаційне селфі

Сенсаційне селфі В Лондоні зустрілися та сфотографувалися екс-глава «Укртранснафти» Олександр Лазорко, якого нинішня влада переслідує за звинуваченнями в розкраданні нафтопродуктів, і мер Києва Віталій Кличко, який належить до найближчого оточення Президента Петра Порошенка. Що б це означало?


Отже, Олександр Лазорко, який народився в м. Луцьку в родині останнього першого секретаря обкому КПУ Івана Лазорка, а потім довгі роки працював в нафтогазовому бізнесі, 3 роки живе на берегах Туманного Альбіону. Зрозуміло, що вільного часу в нього достатньо, тому активно відвідує різні заходи, повідомляючи про це в соцмережах.

Черговим інформаційним приводом став його візит на зустріч із легендою боксу, американцем Леноксом Льюісом.

«На вечір-зустріч з Леноксом Льюїсом приїхав запрошений спеціальний гість Віталій Кличко. Дві Легенди Світового боксу», – прокоментував фото сам Олександр Лазорко, тоді як Віталій Кличко ніяк не відреагував на розповсюдження цього зображення в мережі Інтернет?

Олександр Лазорко був депутатом Івано-Франківської облради та є засновником Благодійного фонду «Волинь має майбутнє». У березні 20015 р. наглядова рада ПАТ «Укртранснафта» проголосувала за його відсторонення від посади, але він продовжував ходити на роботу. У серпні того ж року щодо Олександра Івановича МВС під проводом соратника Арсенія Яценюка та Олександра Турчинова –  Арсена Авакова – порушило кримінальну справу, а 12 вересня 2015 р. його оголосили в розшук. Виявилося, що він у Великій Британії, де попросив політичного притулку...

Вітчизняні силовики звинувачують у розкраданні державних енергоресурсів, тоді як навіть голова облради Ігор Палиця вважає, що це все – результат політичних переслідувань, і в 2014 р. Олександр Лазорко насправді врятував для України від захоплення бойовиками стратегічно важливих ресурсів.

То що б означала ця зустріч, адже Олександра Лазорка відносять до оточення олігарха Ігоря Коломойського, який теж переховується від українських правоохоронців за кордоном (у Швейцарії) з одного боку, а з другого столичного градоначальника Віталія Кличка – засновника партії «УДАР», яка злилася з Блоком Петра Порошенка «Солідарність» та належить до нинішньої правлячої більшості?

Як мінімум існує 2 можливих варіанти на це ключове питання. 1. Колись союзники, а потім – затяті противники, знову наводять мости дружби. 2. Вони насправді ніколи і не ворогували, а просто Ігор Коломойський та Олександр Лазорко хочуть жити за кордоном...

Утім, можливий і третій варіант...

Світлана КОМА.

На фото зі сторінки Олександра Лазорка в «Фейсбуці»: Олександр Лазорко і Віталій Кличко.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (226) - 44.6%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (149) - 29.4%