Сергій Григоренко очолить партію Президента?

Сергій Григоренко очолить партію Президента?

Колишній керівник луцького осередку ВО «Батьківщина», багаторічний депутат міськради від партії Юлії Тимошенко та екс-заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко невдовзі очолить Волинську обласну організацію партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»?


Такий варіант розвитку подій після добровільної відставки з посади Романа Романюка 11 вересня ц. р. оприлюднила Інформагенція «Конкурент» із «власних достовірних джерел».

«Як зазначає джерело, рішення було прийнято через небажання діючих керівників області, які де-факто представляють Президента, працювати з колишнім очільником організації Романом Романюком. Своєю чергою, Сергій Григоренко наразі відмовився коментувати ймовірність свого призначення. Нагадаємо, що раніше політика виключили з лав ВО «Батьківщина» за антисемітські висловлювання», – зазначає «Конкурент».

Після скандалу, пов’язаного з висловлюванням Сергія Григоренка щодо осіб єврейської національності, лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко справді виключила його з лав партії, але тодішній Луцький міський голова Микола Романюк залишив його на посаді заступника. Після передчасної смерті Миколи Ярославовича Сергій Григоренко якийсь час працював під керівництвом першого заступника Тараса Яковлєва, а зі створенням у міськраді нового формату депутатської більшості разом із ним та Юрієм Моклицею подали у відставку та зосередилися на громадській діяльності. У той же час кандидатура Сергія Григоренка розглядалася як імовірна на посаду голови Ківерцівської райдержадміністрації Валерія Ткачука, до роботи якого в нового керівництва області також накопичилося чимало питань.

Відтак, наразі важко прогнозувати, чи підтримають делегати конференції партії «БПП «Солідарність», чи висунуть іншу кандидатуру на посаду голови облосередку. А що робота організації потребує активізації, то це очевидний факт. В усякому випадку, навіть до Дня незалежності України вже екс-голова Роман Романюк не забезпечив гідного вітання волинян ні у ЗМІ, ні на публічних інформаційних носіях.

Наш кор.

На фото ІА «Конкурент»: Сергій Григоренко.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.5%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 55.8%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (11) - 21.2%
Мене це не стосується. (3) - 5.8%