Шановні лісівники – друзі, колеги, ветерани лісового господарства!

Шановні лісівники – друзі, колеги, ветерани лісового господарства!


У смт Колки Маневицького району відбувся обласний зліт трудових аграрних об’єднань. 

Як інформує Колківська громада, захід організував обласний еколого-натуралістичний центр управління освіти, науки та молоді ОДА. 
Його проведено з метою підвищення рівня трудового виховання учнівської молоді та ефективності навчальної й науково-дослідної роботи на шкільних навчально-дослідних земельних ділянках  районів Волинської області.
Обласний зліт членів трудових аграрних об’єднань школярів «Турбота юних, тобі Україно» відбувся на базі Колківського вищого професійного училища №24.
Участь у зльоті взяли 15 закладів загальної середньої та позашкільної освіти та заклад професійно-технічної освіти (Колківське ВПУ). 
Досить насиченою і різноманітною була програма заходу, під час якого учасники презентували свої експозиції виставки «Щедрість рідної землі» (продукція, яка вирощена на пришкільних полях і навчально-дослідних ділянках) та захищали науково-дослідні роботи у секціях «Овочівництво», «Садівництво», «Рослинництво». Також у рамках проведення дійства відбулася дискусійна панель «Сучасні підходи до планування наукового дослідництва із сільськогосподарськими культурами» (ВОЕНЦ) і майстер-класи по оздобленню пряника та з оволодіння практичними навиками сучасної сільськогосподарської техніки (Колківське ВПУ).
Як результат Гран-прі отримало трудове аграрне об’єднання «Юність» загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. В. К. Липинського с. Затурці Локачинського району, які представлятимуть нашу область на всеукраїнському рівні у м. Тернопілі. Переможці обласного зльоту трудових аграрних об’єднань школярів отримали грамоти управління освіти, науки та молоді та подарунки.

Наш кор.
Фото з сайта Колківської громади.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 10%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (18) - 60%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 16.7%
Мене це не стосується. (2) - 6.7%