Шановні лісівники – друзі, колеги, ветерани лісового господарства!

Шановні лісівники – друзі, колеги, ветерани лісового господарства!


У смт Колки Маневицького району відбувся обласний зліт трудових аграрних об’єднань. 

Як інформує Колківська громада, захід організував обласний еколого-натуралістичний центр управління освіти, науки та молоді ОДА. 
Його проведено з метою підвищення рівня трудового виховання учнівської молоді та ефективності навчальної й науково-дослідної роботи на шкільних навчально-дослідних земельних ділянках  районів Волинської області.
Обласний зліт членів трудових аграрних об’єднань школярів «Турбота юних, тобі Україно» відбувся на базі Колківського вищого професійного училища №24.
Участь у зльоті взяли 15 закладів загальної середньої та позашкільної освіти та заклад професійно-технічної освіти (Колківське ВПУ). 
Досить насиченою і різноманітною була програма заходу, під час якого учасники презентували свої експозиції виставки «Щедрість рідної землі» (продукція, яка вирощена на пришкільних полях і навчально-дослідних ділянках) та захищали науково-дослідні роботи у секціях «Овочівництво», «Садівництво», «Рослинництво». Також у рамках проведення дійства відбулася дискусійна панель «Сучасні підходи до планування наукового дослідництва із сільськогосподарськими культурами» (ВОЕНЦ) і майстер-класи по оздобленню пряника та з оволодіння практичними навиками сучасної сільськогосподарської техніки (Колківське ВПУ).
Як результат Гран-прі отримало трудове аграрне об’єднання «Юність» загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. В. К. Липинського с. Затурці Локачинського району, які представлятимуть нашу область на всеукраїнському рівні у м. Тернопілі. Переможці обласного зльоту трудових аграрних об’єднань школярів отримали грамоти управління освіти, науки та молоді та подарунки.

Наш кор.
Фото з сайта Колківської громади.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (71) - 13.3%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%