Сторінками минулого 13.09.2018

Сторінками минулого 13.09.2018

50 років тому
Марксисти з Бубнова
«Після злиття артілі імені Карла Маркса з колгоспом «Правда» в с. Бубнів Горохівського р-ну інтенсифікувалося виробництво сільгосппродукції та набагато ефективніше почали дбати про побутові умови трудящих. За ударну працю механізатор М. Чернишов отримав безкоштовну турпутівку в Москву, а тракторист Л. Головенко – в республіки Закавказзя. Поліпшилася й матеріальна база: в господарстві налічувалося 23 трактори, 15 вантажівок, 12 комбайнів, а вартість людино-дня сягнула 3 рублі 23 копійки».
«Слово правди», 1968 р.).

20 років тому
Заблокували станцію
«Незважаючи на те, що у квітні замість Григорія Павленка головою Ківерцівської райдержадміністрації було призначено Олександра Столярчука, ситуація в районі залишалася напруженою. Пенсіонери, яким не виплачували пенсій (борг сягнув 4 млн грн за 5 місяців!), перекрили залізничну станцію Ківерці. Дві з половиною години рух потягів був заблокований. Голова райдержадміністрації Олександр Столярчук і голова райради Анатолій Грицюк безуспішно переконували людей припинити акцію протесту. І лише після запевнень із облдержадміністрації, а також письмового зобов’язання Анатолія Грицюка про негайну виплати заборгованості люди зійшли з колії».
(«Віче», 1998 р.).

15 років тому
Нелюбимі «сачки»
«Ректор Луцького державного технічного університету Віктор Божидарник на урочистостях із нагоди початку нового навчального року заявив, що в ЛДТУ не люблять «сачків». Студентські квитки отримали майже 1500 першокурсників, із яких понад 1000 будуть вчитися на стаціонарі. В університеті відкрито нові спеціальності, на які був особливий попит: банківська справа, будівництво автомобільних доріг та аеродромів, а також – «інженер-педагог». На свято завітали керівник німецької місії в Україні «Мости в Україну» Карл-Герман Крог, голова правління ВАТ «Житлобуд» Петро Пронь та керівник ГО «Рідне місто» Галина Василенко.
(«Досвітня зоря», 2003 р.).

5 років тому
Йоги в парку
«Вчитися контролювати свою психіку і психофізіологію зібралися в Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки в м. Луцьку шанувальники йоги. Інструктор Христина Губська  запевнила, що заняття просто неба будуть продовжувати весь вересень, доки буде тепло.  Тож усі бажаючі щодня можуть приходити в парк, щоб піднести свій духовний та фізичний стан».
(«Волинська газета», 2013 р.).

Підготував Сергій ШРАМЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.3%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (232) - 44.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.5%