«Renault» – для кожного!

«Renault» – для кожного!

Жителі Волині мають змогу придбати нові автомобілі Renault на акційних умовах – від 1% річних. Завдяки партнерській угоді між ПриватБанком та автосалоном «Renault» клієнти фінустанови зможуть купити авто в кредит із мінімальними відсотками.


Спільна програма ПриватБанку та  «Renault» передбачає кредитування на термін до 5 років. Максимальна сума кредиту – 800 тис. грн. Мінімальний початковий внесок – 10 %. А за умови першого внеску від 25% довідка про доходи не потрібна.

«Для охочих придбати автомобіль «Renault» ПриватБанк спільно з автосалоном пропонують особливі відсоткові ставки – від 1% до 12,5% річних залежно від терміну кредиту та розміру першого внеску. Важливо, що відсоткова ставка фіксована на увесь період кредиту. «ПриватБанк» пропонує найвигідніші умови на ринку. Це не тільки найнижча відсоткова ставка – від 1%, але й швидкість оформлення. Кредитне рішення ухвалюється за 2 хвилини, після чого фахівці банку самі  оформлюють документи та вирішують необхідні формальності. Важливо, що кредит можна погасити достроково без будь-яких додаткових комісій», – пояснив керівник напрямку «Споживче кредитування» Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Олександр Мамчич.

За додатковою інформацією щодо кредитування можна звертатися до будь-якого відділення ПриватБанку на Волині або за телефонами 095-200-32-89; 067-715-19-40 (Ігор Хоровець)», – зазначає в повідомленні прес-секретаря Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Владислава Жорняк.

Наш кор.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (226) - 44.6%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (149) - 29.4%