Шахрай обдурив пенсіонера прямо у приміщенні банку

Шахрай обдурив пенсіонера прямо у приміщенні банку

У Луцьку в приміщенні одного з банків шахрай обманув пенсіонера на декілька тисяч гривень.

Як повідомляють у Патрульній поліції 74-річний чоловік прийшов до банку, що знаходиться на проспекті Молоді, аби поміняти долари на гривні.

Коли стояв у черзі, до нього підійшов невідомий чоловік та представився працівником банку і запропонував поміняти гроші без черги.

«Оскільки черга була довга, чоловік погодився. Коли ж вдома перерахував кошти, то не дорахувався кілька тисяч гривень. Даної особи в банку вже, звісно, не застав, коли повернувся, тож звернувся в поліцію. Наразі подією займається слідчий. Але в цьому випадку важко довести, що заявника обдурили, адже він не порахував гроші на місці», - повідомила інспекторка Патрульної поліції Волині Світлана.

Крім того, учора патрульні в Луцьку отримали повідомлення про те, що чоловік придбав у сумнівного продавця товар, вартість якого не відповідає дійсності.

Полісмени з’ясували, що невідома особа під’їхала до будинку та запропонувала чоловікові придбати інструменти за тисячу доларів.

«Врешті, після торгів, домовились про ціну 17 тисяч гривень. Коли ж додому прибув родич покупця, то побачив, що вартість товару не відповідає дійсності. Однак жодних даних покупець не записав і не запам’ятав. Тож наразі встановити особу підозрюваного в шахрайстві майже неможливо, адже покупка відбулась добровільно», - розповів про випадок інспектор Патрульної поліції Волині Віктор.

Наш кор.

Фото з відкритих джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (226) - 44.6%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (149) - 29.4%