«Роксолана» для дітей від волинської дослідниці

«Роксолана» для дітей від волинської дослідниці

Вийшла друком книжка для дітей «Роксолана» із серії «Видатні українці» видавництва IPIO.

Її авторкою сталаволинська письменниця Олександра Шутко, відома за дослідженнями «Роксолана: міфи та реалії, «Листи Роксолани: любов та дипломатія» та романом «Хатідже Турхан»

Книжка «Роксолана» є біографічним нарисом про султану-українку, яка стала дружиною наймогутнішого султана Сулеймана Пишного та матір’ю його наступника – Селіма ІІ.

Читаючи її, діти зможуть потрапити у чарівний світ Сходу, в якому мешкала Роксолана, дізнатися, як вона з нещасної полонянки кримського хана стала найвпливовішою султаною Османською імперією, зазначає авторка Олександра Шутко.

Це видання містить яскраві ілюстрації. Наприкінці наведено список літератури, що складається з архівних (османських та польських) джерел, а також турецьких, українських, польських та американських досліджень. Там також є перелік пам’ятних місць – мечетей, шкіл, хамамів (турецьких лазень), їдалень для бідних, які Роксолана наказала побудувати в Стамбулі, Єрусалимі та інших містах Османської імперії. За наведеними посиланнями можна знайти їх у мережі Інтернет.

У рамках нової серії «Видатні українці» вийшли біографічні нариси й про українського космонавта Леоніда Каденюка та авіаконструктора Ігоря Сікорського.

–  Ми починали із серії книг про відомих на весь світ людей. Тепер у нашому арсеналі 11 біографій, зокрема Стіва Джобса, Альберта Ейнштейна Коко Шанель. Зараз дуже хочу познайомити українських дітей з видатними особистостями нашої країни. Вірю, щоб бути сильними та досягти більшого, дитині важливо знати свою історію, –  стверджує директорка видавництва мотиваційних книг IPIO Ольга Іванова.

Презентація нової серії «Видатні українці» відбудеться 20 вересня на Форумі видавців у Львові.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%