А голову ОДА – «затушували»?

А голову ОДА – «затушували»? 17 вересня в смт Любешів голова облдержадміністрації Олександр Савченко офіційно представив на посаді голови райдержадміністрації Сергія Фесика, призначеного з 14 вересня ц. р. відповідним указом Президента Петра Порошенка.


Першим про це встиг повідомити сайт Любешівської ОТГ, яку очолив Олег Кух – до виборів голова райдержадміністрації та безпартійний депутат облради від БПП «Солідарність».

Про подію сказано так:

«У своєму виступі Сергій Іванович подякував голові облдержадміністрації за довіру, а також наголосив, що розуміє важливість і складність завдань над вирішенням яких потрібно працювати. Важливими умовами ефективної роботи новопризначений голова РДА вважає підтримку громадськості та тісну співпрацю з об’єднаною територіальною громадою і районною радою.

Вітаючи нового керівника виконавчої гілки влади з призначенням, голова ОТГ Олег Кух підкреслив, що готовий до подальшої конструктивної співпраці та побажав Сергію Івановичу витримки, успіхів та  плідно працювати на благо Любешівського краю».

Можна не сумніватися, що перед присутніми на представленні виступав і голова облдержадміністрації Олександр Савченко. Але жодного промовленого ним слова не процитовано…

Світлана КОМА.

На фото сайта Любешівської ОТГ: під час представлення Сергій Фесик і Олександр Савченко.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.4%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (229) - 43.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.7%