Відспівають удома…

Відспівають удома…

Полеглого на Донбасі в трагічні дні серпня 2014 р. військовослужбовця 51-ої ОМБр Юрія Лавренчука, останки якого вдалося опізнати лише за результатами експертизи ДНК, 18 вересня відспівають у рідному с. Старосілля Маневицького р-ну, а поховають на Алеї почесних поховань кладовища в с. Гаразджа Луцького р-ну.

 

Дозвіл на перепоховання останків загиблого військовослужбовця з м. Луцька Юрія Лавренчука на Алеї почесних поховань у с. Гаразджа прийняли 12 вересня під час позачергового засідання виконавчого комітету Луцької міської ради. До міської ради відповідне звернення надійшло від дружини загиблого Лілії Лавренчук.

Лавренчук Юрій Васильович під час першої хвилі часткової мобілізації був призваний на військову службу до складу 51 Окремої механізованої бригади. Брав безпосередню участь у бойових діях у зоні проведення Антитерористичної операції. З серпня 2014 р. Юрій не виходив на зв’язок із рідними. Відповідно до інформації штабу Антитерористичного центру при Службі безпеки України, він значився як зниклий безвісти в обліку військовослужбовців та цивільних осіб.

«Відповідно до Постанови про ідентифікацію особи слідчого управління Головного управління національної поліції у Волинській області від 4 вересня 2018 р. тіло Лавренчука Юрія Васильовича ідентифіковане згідно з результатами судово-медичної експертизи. Останки тіла Лавренчука Ю. В. в листопаді 2015 р. були захоронені на кладовищі с. Парасковіївки Бахмутського р-ну Донецької обл.», – деталізували в відділі інформаційної роботи Луцької міськради.

Як стало відомо з достовірних джерел, вранці автомобіль із позначкою «Вантаж 200» має прибути в с. Старосілля Маневицького р-ну, звідки родом полеглий боєць. Там проведуть чин панахиди за убієнним, а потім тіло доставлять у с. Гаразджа Луцького р-ну, де воно нарешті знайде вічний спокій на Алеї почесних поховань.

Наш кор.

На фото Романа УСТИМЧУКА: Алея почесних поховань поповниться ще одним Героєм…

 

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%