Що Олександр Савченко сказав у Любешові?

Що Олександр Савченко сказав у Любешові? Як уже повідомляла «Волинська газета», 17 вересня у смт Любешів відбулося офіційне представлення призначеного з 14 вересня ц. р. із випробувальним терміном на 3 місяці голови Любешівської райдержадміністрації Сергія Фесика.


Першими про цю подію повідомили на сайті Любешівської ОТГ, яку очолює попередній очільник виконавчої влади району Олег Кух: він торік восени добровільно позбавився повноважень не лише на рівні Любешівської райдержадміністрації, але й відмовився від мандата депутата облради від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність»… На сайті ОТГ процитували і Олега Куха, і Сергія Фесика, а от про те, що говорив Олександр Савченко – жодного слова.

І ось колеги-журналісти, які перебували разом із Олександром Савченком у райцентрі, а також співробітники відділу інформаційної політики облдержадміністрації повернулися до м. Луцька та сповістили громадськість повну, а не цензуровану в ОТГ інформацію про представлення Сергія Фесика.

«Голова найвищої адміністрації краю Олександр Савченко зазначив, що чекає від нового очільника РДА чітких та дієвих кроків, швидкого реагування на стан справ у районі, ефективного використання коштів та наповнення місцевих бюджетів.

– Я дуже радий, що нарешті в районі з`явилася людина, яка за все відповідатиме. Не дякуйте мені за довіру – ви людина, з якої я буду питати, тому краще довіру виправдайте. Наповненням бюджету, цікавими проектами та якісним забезпеченням реформування в усіх галузях, – наголосив Олександр Ілліч, слова якого наводяться на сайті облдержадміністрації.

Олександр Савченко також зазначив, що раніше не міг прибути до Любешова, адже вирішував «завдання, не менш важливі для забезпечення життєдіяльності області».

Натомість Сергій Фесик зауважив, що на посаду вступає з одним наміром – працювати на благо громади.

– Вступаючи на цю посаду, я чітко усвідомлюю всю ступінь відповідальності, яку нестиму. Я розумію, що це не титул, а величезна відповідальність, це обов’язок перед людьми нашого краю. Я не хочу обіцяти і давати голослівні клятви, бо за кожне слово і обіцянку потрібно відповідати. Гарантую вам єдине – порядність, чесність і відкритість. Дякую усім вам, дякую структурам, із якими активно співпрацюємо і зараз, дякую бізнесу за наповнення бюджету, – зазначив новопризначений голова райдержадміністрації.

Відтак, можна прогнозувати, що призначений із подачі Олега Куха на посаду першого заступника голови райдержадміністрації, а з 14 вересня 2018 р. – повноправний очільник виконавчої влади Любешівщини Сергій Фесик успішно виконає настанови Олександра Савченка та найвищого керівництва держави та зверне увагу на необхідність об'єктивно та всеохоплюючого висвітлення важливих для району, області та держави подій на всіх інформресурсах органів влади Любешівщини.

Наш кор.

На фото відділу інформаційної політики облдержадміністрації: Олександр Савченко вручає посвідчення Сергію Фесику.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.4%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (229) - 43.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.7%