Єдиний в Україні

Єдиний в Україні Факультет підготовки фахівців для підрозділів Державної автомобільної інспекції Донецького юридичного інституту МВС України.

На єдиному в Україні факультеті підготовки фахівців для підрозділів Державної автомобільної інспекції Донецького юридичного інституту МВС України здійснюється підготовка фахівців-юристів для підрозділів ДАІ за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр».

Майбутній фахівець-юрист працюватиме у сфері правоохоронної діяльності на посадах у підрозділах ВДАІ, стройових підрозділах ДПС: інспектор з адміністративної практики; інспектор із дізнання; державтоінспектор ВДАІ; інспектор з розшуку; старший інспектор ДПС; інспектор з організації профілактичної роботи та ін. Випускники факультету одержують посвідчення водія категорій “В”, “С”. Навчаються курсанти три роки.

Факультет визначено МВС України як базовий навчально-методичний центр підготовки фахівців для Державної автомобільної інспекції та патрульної служби МВС, в якому навчаються юнаки та дівчата зі всієї України.

Навчання здійснюється у лекційних залах, навчальних аудиторіях та спеціалізованих класах. До послуг курсантів надається загальна та спеціальна бібліотеки, стрілецький тир, спортивні зали спеціальної та загальної фізичної підготовки, зал рукопашного бою, зал для занять із важкої атлетики, спортивне містечко, в якому є футбольне поле, баскетбольні майданчики, гімнастичні споруди, смуга перешкод, місця для відпрацювання дій співробітників міліції із затримання правопорушників. Для оволодіння навичками водіння автомобіля на факультеті є лабораторії технічного обслуговування і експлуатації автомототранспортних засобів та навчальний автомобільний транспорт.

Протягом навчання приділяється увага фізичному загартуванню майбутніх правоохоронців, розвитку фізкультури та спорту. На практичних заняттях, які проводять викладачі кафедри фізичної підготовки та спеціальної фізичної підготовки, а також у спортивних секціях формуються фізичні якості курсантів, необхідні для виконання оперативно-службових завдань із боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку.

Крім цього, чудово організовано і дозвілля курсантів: проводяться різноманітні конкурси, вікторини, концерти художньої самодіяльності, КВК тощо.

Сьогодні факультет ПФП ДАІ Донецького юридичного інституту з надією дивиться у майбутнє. Чесна і безкомпромісна молодь, яка тут навчається, бачить свою альма-матер престижним вищим навчальним закладом, який повністю відповідає освітянським євро стандартам.

Олеся ЮХИМЧУК, заступник командира 112 навчального взводу.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 54.7%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (12) - 22.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.7%