У Луцьку знову працюватиме Центр для АТОвців

У Луцьку знову працюватиме Центр для АТОвців

25 вересня обласна державна адміністрація передала приміщення на вулиці Привокзальна, 12 у розпорядження Центру допомоги учасникам АТО.

Про це повідомляють на сайті ОДА.

Нагадаємо, що центр у Волинській області був відкритий ще у 2015 році. Проте, заснований виключно на волонтерській діяльності, згодом припинив свою роботу.

«Ми всі хочемо, щоби питання реабілітації учасників АТО було на належному рівні. Але враховуючи питання бюджету, допомагаємо тим, чим можемо. Проблеми з фінансуванням змушують нас йти іншим шляхом. Сьогодні ми хочемо вдихнути нове життя в те приміщення, яке ще декілька років тому було надане в розпорядження Центру допомоги учасникам АТО. Голова облдержадміністрації Олександр Савченко, на прохання хлопців, повністю передає це приміщення для організації процесів реабілітації учасників АТО, – зазначив заступник начальника управління з питань оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ОДА Віктор Шрамко.

За словами психолога Олени Звєрєвої спочатку у приміщенні зроблять ремонт. Також важливим є питання персоналу, оскільки зараз тут працює всього двоє людей – один психолог та один фахівець з фізіологічної реабілітації. 

Окрім того, у центрі допомоги функціонуватиме група швидкого реагування на кризові ситуації, куди входитимуть самі учасники бойових дій, аби допомагати побратимам. Планують, що саме допомога побратимів буде первинною під час ситуації, коли є загроза життю бійця. У центрі сподіваються, що встигнуть його відкрити до Дня захисника України, який відзначають 14 жовтня. Центр допомоги учасникам АТО функціонуватиме там доти, поки у місті не збудують Центр реабілітації.

Наш кор.

 Фото "ВолиньPost".

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.5%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 55.8%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (11) - 21.2%
Мене це не стосується. (3) - 5.8%