Дорога «порча»

Дорога «порча»

Рецидивістка-аферистка видурює в людей гроші, а судді залишають її на волі…


Прокурори Нововолинського відділу Володимир-Волинської прокуратури підтримали публічне обвинувачення у кримінальному провадженні про шахрайство, вчинене 38-річною мешканкою с. Новосілки Володимир-Волинського району. Вона видурила в потерпілої з м. Нововолинська 56 тис. грн!

Судима вже за шахрайство матір 3 неповнолітніх дітей упродовж січня-лютого 2018 року під приводом «зняття порчі» видурила у мешканки шахтарського міста 56 тис. грн.

«Аби син, як і обіцяла ворожка, припинив пиячити, жінка напозичалася грошей у рідних і знайомих та взяла кредит у банку. Коли ж шахрайка, яка обіцяла після проведення усіх необхідних ритуалів гроші повернути, припинила виходити на зв'язок, потерпіла звернулася до правоохоронців. У результаті спритниця повернула їй понад 11 тис. грн», – зазначили в прес-службі Прокуратури Волинської області.

Нововолинський міський суд, визнавши обвинувачену винною у шахрайстві, призначив їй покарання у виді 1 року та 6 місяців позбавлення волі зі встановленням 2-річного іспитового строку. Окрім того, суд, задоволивши цивільний позов, зобов’язав шахрайку повернути потерпілій усю суму видурених коштів.

Утім, враховуючи, що спритниця наживається на довірливих українцях уже не вперше, надмірну гуманність служителів Феміди зрозуміти важко. Хіба що вона деяким суддям «порчу навела»…

Світлана КОМА.

Фото з порталу «Уasdnepra.com».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%