Конкурс

Конкурс

Молодь Волині запрошують долучитися до конкурсу про портрет виконавця

Школярів та студентів Волинської області запрошують долучитися до Всеукраїнського конкурсу. Метою творчого проекту «Портрет виконавця очима сучасної молоді» від Міністерства юстиції України є популяризація професії державного (приватного) виконавця серед молоді.

Конкурс проводиться у двох секціях – серед учнів та окремо серед студентів закладів вищої освіти на тему «Портрет виконавця».

Роботи учасників змагатимуться у двох етапах, спочатку на обласному рівні, а у фіналі – на всеукраїнському.До участі в конкурсі залучаються:

- діти шкільного віку. Формат роботи: вірш, малюнок, ессе;

- студенти. Формат роботи: вірш, брошура, буклет; презентація; відеоролик.      

Конкурс проходитиме згідно такого графіку:

1 жовтня відбудеться початок конкурсу на обласному рівні.1 листопада визначать переможця на рівні областей. Визначення переможця Міністерством юстиції серед переможців конкурсу обласного етапу відбудеться 1 грудня.

17 грудня 2018 року відбудеться урочисте нагородження переможців конкурсу першими особами Міністерства юстиції України з нагоди святкування дня Державної виконавчої служби.

Переможці обласного рівня будуть відзначенні дипломами Головного територіального управління юстиції у Волинській області.

Роботи учасників просимо надсилати на адресу відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Волинській до 31 жовтня 2018 року (м. Луцьк, вул. Володимирська, 1, 43001, тел. 28-04-44, або на електронну адресу: m.herasymyk@vl.minjust.gov.ua).

Конкурс проводиться Міністерством юстиції України, Департаментом Державної виконавчої служби та головними територіальними управліннями юстиції в областях та у місті Києві.

Богдана ХОМА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%