Новий заступник голови облдержадміністрації

Новий заступник голови облдержадміністрації

Денис П'ятигорець, який після призначення Олександра Савченка головою облдержадміністрації виконував повноваження радника, з 1 жовтня 2018 р. – повноцінний заступник керівника виконавчої гілки влади Волині.


Відповідне розпорядження Олександр Савченко підписав 27 вересня ц. р., отримавши 10 вересня погодження з Адміністрації Президента України, а 27-го числа – погодження з Кабінету Міністрів України.
Зазначимо, що в призначеного весною голови облдержадміністрації Олександра Савченка на рівні заступників було чимало вакантних посад. Досі не призначено першого заступника голови облдержадміністрації замість Олександра Степанцова, який пішов разом із Володимиром Гунчиком. Лише в червні ц. р. Богдан Гончарук став керуючим апаратом – заступником голови облдержадміністрації. Тривалий час до цього ця посада була вакантною після переходу Дмитра Дубняка на роботу в облраду.

З попереднього складу залишилися на посадах заступників Сергій Кошарук і Світлана Мишковець.

Вочевидь, за функціональним розподілом повноважень Денис П’ятигорець буде відповідати за гуманітарний напрямок роботи облдержадміністрації. Про його значимість в системі влади облансого рівня свідчить хоча б той факт, що саме він був модератором пленарного засідання важливого для області бізнес-форуму.

Щодо ймовірного першого заступника голови облдержадміністрації, то насамперед розглядається кандидатура Олександра Киричука, який очолював ДКП «Луцьктепло» з 2011 по 2015 р.

Роман УСТИМЧУК.

На фото порталу «Конкурент»: Денис П’ятигорець.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%