Перший праймеріз

Перший праймеріз Волинські УКРОПівці підтримали Олександра Шевченка на праймерізі щодо висування кандидатом у Президенти України, а також почули від голови облради Ігоря Палиці, як його збиралися заарештувати.


Волинь стала першою областю, де УКРОП провів праймеріз – рейтингове визначення з кількох претендентів того, хто заслуговує на найбільшу підтримку. Волинські делегати підтримали народного депутата Олександра Шевченка як кандидата в Президенти України – 180 голосів «за». За Ірину Головатенко проголосувало 12 учасників з’їзду, а за Оксану Тунік-Фриз − 5.

Зібрання 28 вересня ц. р. розпочалося з Гімну України, а потім присутні вшанували бійців, які воюють на Донбасі та полягли на Майдані.

Автор багатьох патріотичних романів та член комісії партійного контролю партії УКРОП Василь Шкляр, голова УКРОПу, народний депутат України Тарас Батенко та інші промовці розповіли про важливість події та її значення для майбутнього держави.

А народний депутат від Маневицького округу №23 Ірина Констанкевич та екс-генконсул України в Стамбулі, керівник ГО «Майдан закордонних справ» Богдан Яременко привітали усіх присутніх із початком великого кроку до формування нової Української держави.

Після завершення ключової програми вечора делегати могли поставити питання всім трьом кандидатам. Згодом журналісти – на брифінгу.

Вистачало й промов біля трибуни на сцені облмуздрамтеатру, де відбувся з’їзд. Зокрема, Ігор Палиця прокоментував інформацію про плани його арешту.

«Голова Волинської обласної ради розповів, що у правоохоронних органів є команда про його арешт. З його слів, перед силовиками поставили завдання залякати і нардепа Олександра Шевченка, а також зірвати праймеріз, який сьогодні триває в Луцьку.

«Але хай бояться ті, хто винен. А ми хочемо правди і економічно незалежної, сильної України», − наголосив Ігор Палиця, слова якого наводить портал «Під прицілом».

Далі до слова запросили голову фракції УКРОП у Волинській обласній раді В’ячеслава Рубльова, який пояснив правила та хід голосування, котрий завершився перемогою Олександра Шевченка.

Слід зазначити, що після з’їзду в м. Луцьку аналогічний відбувся і в м. Рівному.

Щодо Ігоря Палиці, то він скасував своє перебування на Волині, де мав відкривати кілька стадіонів, і відбув за межі області.

Сергій ШРАМЧУК.

На фото Олени РОМАНЮК: виступ Ігоря Палиці.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.3%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.3%
Банкет під час чуми (28) - 59.6%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.1%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 19.1%
Мені байдуже (1) - 2.1%