Олександр Савченко відвідав Володимир-Волинський район

Олександр Савченко відвідав Володимир-Волинський район

Робочий візит у район голова облдержадміністрації здійснив 1 жовтня 2018 р. Патріотичний дитсадок, опорна школа, будинок для військових, гідна та затишна старість і унікальний зерновий елеватор –  ключові тези перебування у Княжому районі та місті.

 

У територіальному центрі соціального обслуговування Володимир-Волинського району  – новенький ремонт, затишні кімнати та вироби своїми руками. Центр соціального обслуговування у селі Льотничому Зимнівської ОТГ сповнений любов`ю та турботою. Сьогодні тут школярі влаштували святковий концерт для 30-ох мешканців відділення стаціонарного догляду для постійного проживання. Захід приурочили до Міжнародного дня людей похилого віку, тож Олександр Ілліч предметно поспілкувався з громадянами, які перебувають у центрі.

Олександр Савченко також відвідав навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» у селі Льотничому. Потужність навчального закладу складає 360 учнів, однак на сьогодні навчається 238. Зокрема, діє два інклюзивних класи.

Директор школи Сергій Будцев розповів, що наразі розпочато роботи по облаштуванню спортивного майданчика зі штучним покриттям. Завершення робіт заплановано на 30 листопада.
Однак, у школі є і проблеми – дах, накритий у 1989 р. протікає. За словами директора - найбільше страждає спортзал. Тому на сьогоднішній день шукають вирішення проблеми.

Голові обласної державної адміністрації Олександру Савченку школа сподобалася. Каже, що потужна, а головне – перспективна, адже присутній приріст населення. Проте, ще більше високопосадовець вражений дитячим садочком,
– Дитячий садок – просторий, гарний, а головне – патріотичний. Посеред української символіки та зображення дітей у національних костюмах – портрет Президента, аби діти змалку поважали та любили державу. Молодці, так тримати, – зауважив керівник найвищої адміністрації краю, якого цитує відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Також Олександр Савченко відвідав багатостраждальне будівництво 44-квартирного будинку для сімей військовослужбовців у Володимирі-Волинському. Ключі від квартир новоспечені мешканці зможуть отримати вже до кінця місяця.

– Будівництво багатоквартирного будинку на вулиці Академіка Глушкова уже на стадії завершення. Плануємо, що після свята Покрови сім’ї військовослужбовців отримають нові квартири, – запевнив міський голова Петро Саганюк, який не один рік переймається проблемою цього довгобуду.

А зерновий елеватор ТзОВ «П’ятидні» почали зводити у Володимирі-Волинському в лютому цього року. Цей об`єкт також відвідав голова облдержадміністрації Олександр Савченко 1 жовтня 2018 р. під час робочого візиту у Володимир-Волинський район.

Стало відомо, що елеватор не має аналогів на території області та є сучасним високотехнологічним комплексом, який надаватиме повний спектр послуг з приймання, очищення, сушіння, зберігання та відвантаження зерна і олійних культур.

Аграрій, депутат облради  Валерій Діброва, який зводить комплекс, розповідає, що це лише початок розбудови підприємства у Володимирі-Волинському:
– Сучасне обладнання та наявність кількох ліній надає можливість одночасно приймати зернові не тільки різних культур, але й різної якості та вологості. Крім того, цей елеватор завантажуватиме потяги сировиною, що експортується. Після завершення хочемо ще добудувати залізничну колію біля підприємства та заводи.

Кошторисна вартість об’єкта – 8 млн доларів США. Потужність елеватору – майже 70 тисяч тонн одноразового зберігання зернових і олійних культур. Окрім того, підприємство зможе відвантажувати 25 вагонів за добу. Також тут буде створено 80 робочих місць.

«Олександр Савченко, як наголосив відділ інформаційної політики облдержадміністрації, зауважив, що процес будівництва йде дуже швидко:
– Пам`ятаю, коли минулого разу дивилися будівництво – був лише залитий бетон на землі та ще дещо. А зараз – елеватор майже готовий. Потужне підприємство – гордість Волині.

Світлана КОМА.

На фото відділу інформаційної політики облдержадміністрації: Олександр Савченко спілкується з людьми похилого віку в тер центрі соціального обслуговування.

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.3%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.3%
Банкет під час чуми (28) - 59.6%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.1%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 19.1%
Мені байдуже (1) - 2.1%