Мінне поле вбило трьох школярів…

Мінне поле вбило трьох школярів…

Посольство США в Україні закликає Росію вплинути на угруповання «ДНР/ЛНР» для розмінування територій в зоні конфлікту. 30 вересня біля окупованого бойовиками м. Горлівка Донецької обл. на міні підірвалися четверо школярів, троє з них загинули.

 

На думку представника омбудсмена України на Донбасі Павла Лисянського, до загибелі дітей призвело не розмінування місцевості поблизу пунктів пропуску з боку «ДНР».

1 жовтня було оголошене в Горлівці днем жалоби.

Що робили четверо хлопців майже на «нулі», питання до їхніх батьків, які, швидше за все, каратимуть себе до кінця життя, а можливо, й підуть до «ополчення». Звісно, їм розкажуть про те, як МОНку встановлювали саме українські військові. Втім, російські військові знають місця, де найчастіше вештаються люди, в яких мозок не працює на збереження життя, які не усвідомлюють, що пів Донбасу заміновано, а на іншій його частині скрізь валяються не розірвані снаряди, яких за чотири роки насипало значно більше, аніж за Другу світову. Насправді, ця проблема відгукнеться навіть через десятки років», – прокоментував трагедію портал «Uainfo.org».

Біля залишених на поталу долі будинків неподалік с. Майорське загинули хлопці 13-14 років: Кирило Коробов, Андрій Максименко та Віталій Бербінов, а Дмитро Тулуп зазнав важкого поранення.

Наш кор.

На фото «Uainfo.org»: на місці вибуху в лісосмузі.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%