Дорога на Москву

Дорога на Москву

«Укрзалізниця» обіцяє вигнати з роботи горе-провідницю і начальницю, але про скасування руху потягів сполученням «Ковель-Москва» не каже нічого…


В «Укрзалізниці» заявляють, що провідниця і начальниця потягу «Ковель-Москва», які на ходу виштовхали з потяга пасажира з електронним квитком, будуть звільнені. Про це повідомив заступник директора департаменту пасажирських перевезень в далекому сполученні ПАТ «Укрзалізниця» Олександр Красноштан. Про це сповістила Агенція «Укрінформ»

 «На даний час поїзд прибуває в депо, сьогодні одразу ж буде проведена відповідна перевірка даного факту. Діям усіх причетних до інциденту особам буде дана відповідна оцінка і будуть зроблені найрадикальніші висновки. Я вам скажу однозначно, що ці люди в нас працювати більше не будуть», – деталізували колеги з порталу «Під прицілом».

Слід зазначити, що недавно міністр інфраструктури Володимир Омелян обіцяв узагалі скасувати рух пасажирських потягів у країну-агресорку, але вони курсують у бік Москви й досі.

До речі, щодо потяга «Ковель-Москва» недавно стався ще один прикрий інцидент: ФСБ заарештувало провідника, якого звинуватило в перевезенні боєприпасів і зброю. Рівненчанин досі в російській тюрмі…

Наш кор.
На фото порталу «Під прицілом»: так виганяли пасажира…

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%