#ідітьусраку

#ідітьусраку Художній керівник «Студії Квартал 95», одтин із потенційних кандидатів на посаду Президента України Володимир Зеленський запустив у соціальній мережі Facebook флешмоб #ідітьусраку.


Віртуоза телеефіру, головного героя серіалу «Слуга народу»  обурила реакція народного депутата Олега Барни, який в нецензурній формі звернувся до журналіста в стінах Верховної Ради України, пише ТСН.

«Справедливо, що я від всіх медіа з повторним посланням, але на три букви я не можу послати людину. Це просто непристойно. Та потім я думаю, що ви, хлопці, всі там не поміститеся. А ось ми знайшли для вас тепле, затишне, надійне місце. Тому ідіть у сраку», – звернувся до Олега Барни Володимир Зеленський, слова якого наводить ІА «Волинські новини» (посилання: https://www.volynnews.com/news/all/iditusrau-zelenskyy-rozpochav-fleshmob-u-vidpovid-knopkodavu-barn/.

Варто зазначити, що Олег Барна відомий своїм хамським ставленням і до журналістів, і до громадських діячів, і до держслужбовців. Прикриваючись тим, що «стояв на Майдані» та «воював в АТО», цей дебелий 50-річний дядько з Тернопільщини (рідний брат голови Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни, – ред.), перебуваючи в президентській фракції «Блок Петра Порошенка», вже давно перейшов межі моралі. Зокрема, всім пам’ятається, як він вийшов до трибуни парламенту з букетом квітів під час виступу тодішнього Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, а потім… обхопив того рукою поміж ногами і спробував витягнути в зал… Заяв від потерпілого щодо можливих тілесних ушкоджень у нижній частині живота, правда. не надходило...

Згодом з’ясувалося, що за відсторонення Арсенія Яценюка було розгорнуто справжню підкилимну кампанію. І хоча «куля в лоб» не те що заслуговував на зняття з посади глави КМУ, а в кращі часи навіть не міг би претендувати на неї, вчинок Олега Барни. Як і його нецензурна лексика щодо власного кнопкодавства на адресу журналіста – неприпустимі. В нормальних країнах за таке гнали б із найвищого законодавчого органу в три шиї...

Сергій ШРАМЧУК.

На фото порталу «Главком»: Олег Барна матюкається в бік журналіста, який запитав, чому нардеп голосує за іншого нардепа.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 4.2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (0) - 0%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (1) - 4.2%
Банкет під час чуми (16) - 66.7%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 4.2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (4) - 16.7%
Мені байдуже (0) - 0%