У Грем’ячому – епідемія?

У Грем’ячому – епідемія?

У Комунальному підприємстві «Санаторій матері і дитини «Пролісок», директора якого Валентину Касарду сесія облради не затвердила на посаді на наступний термін, несподівано оголосили карантин!


«А що ж то за епідемія у нас така!?  Як тільки вирішили розібратись із економікою, одразу ж шиють політику... Це що ж за пошесть така у нас пішла на п’ятому році після Революції Гідності? Мали одне Межигір‘я, а тепер сотнями таких об`єктів по всій Україні отримали?», – написав із цього приводу депутат облради Михайло Імберовський, який обирався від «Самопомочі», а зараз належить до фракції УКРОПу.

В самому санаторії оголошення карантину не коментують. Відтак, ситуація залишається підвішеною. Хіба що відповідна спеціалізована структура обласного рівня, яку очолює лікар-санепідеміолог Наталія Янко, або фахівці з обласної інфекційної лікарні (новопризначений головний лікар – Руслан Морочковський) можуть встановити, що то за небезпечна інфекція загрожує «Проліску», який знаходиться в с. Грем’яче Ківерцівського р-ну.

Роман УСТИМЧУК.

На фото Михайла ІМБЕРОВСЬКОГО: оголошення про карантин, який не стосується громадян, котрі придбали путівки на оздоровлення.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%