Урочиста обітниця

Урочиста обітниця


Першокурсники Коледжу технологій, бізнесу та права у складі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки 7 вересня взяли участь у відкритті нового навчального року й урочисто прийняли присягу. 

За традицією відкрив урочистості ректор університету, професор Ігор Коцан, який привітав усіх присутніх з початком нового навчального року. Духовне освячення першокурсників здійснив Митрополит Луцький і Волинський УПЦ КП Михаїл. Він побажав їм щедрих Божих благословінь та бажання навчатися.
На свято завітали з привітаннями представники органів влади обласного та місцевого рівнів: насамперед, голова облдержадміністрації Олександр Савченко, виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт та секретар наглядової ради СНУ, депутат облради Святослав Кравчук. Щирі слова промовили до першокурсників майбутні наставники та батьки студентів.На університетському стадіоні «Спортивне ядро» в м. Луцьку першокурсники склали обітницю на вірність у навчанні та праці своїй альма-матер, рідній Волині, українському народу.
На завершення учасники свята запустили у небо синьо-жовті повітряні кульки під звуки Гімну університету.

Богдана ХОМА.

На фото: під час урочистостей із нагоди інавгурації першокурсників.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Він повністю відповідає займаній посаді. (0) - 0%
Його не треба було призначати взагалі та необхідно звільнити. (7) - 21.2%
Головою облдержадміністрації повинен бути волинянин. (13) - 39.4%
Мені байдуже. (11) - 33.3%