Не навчанням єдиним

Не навчанням єдиним

Студенти Коледжу технологій, бізнесу та права у позанавчальний час відвідують гуртки «Гермес» та «Комерція – це мистецтво».

На базі циклової комісії підприємництва, торгівлі та біржової діяльності з 2014 р. працює гурток «Гермес». На його заняттях студенти розглядають сучасні проблеми виробництва, якості і продажу товарів народного споживання. 
Керівник гуртка, викладач товарознавства продовольчих товарів прагне залучати студентів до позаудиторної роботи, а також відшукати нові підходи до навчання. Під час засідань студенти беруть участь у дискусіях на актуальні теми. Молодь розглядає сучасні проблеми економіки, знайомиться з роботою торговельних підприємств міста та області. 
А от гурток «Комерція – це мистецтво» по праву можна вважати старожилом. Він функціонує у коледжі ще з 1998 р. і має на меті підвищити рівень підготовки торговельних фахівців. 
До прикладу, з великим успіхом відбулося відкрите засідання гуртків «Гермес» та «Комерція – це мистецтво» на тему «Тенденції, ідеї та тренди в асортиментній політиці сучасного ринку екзотичних овочів та фруктів».
Крім аудиторних засідань, гуртківці беруть активну участь у регіональних та міжнародних конференціях, семінарах. Упродовж року студенти, котрі долучилися до додаткових занять, відвідують торговельні підприємства, виставки, беруть участь у творчих конкурсах та різноманітних заходах.

Богдана ХОМА.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.6%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (1) - 2.6%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 5.3%
Банкет під час чуми (23) - 60.5%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.6%
Підстава для негайного звільнення чиновників (7) - 18.4%
Мені байдуже (1) - 2.6%