Не навчанням єдиним

Не навчанням єдиним

Студенти Коледжу технологій, бізнесу та права у позанавчальний час відвідують гуртки «Гермес» та «Комерція – це мистецтво».

На базі циклової комісії підприємництва, торгівлі та біржової діяльності з 2014 р. працює гурток «Гермес». На його заняттях студенти розглядають сучасні проблеми виробництва, якості і продажу товарів народного споживання. 
Керівник гуртка, викладач товарознавства продовольчих товарів прагне залучати студентів до позаудиторної роботи, а також відшукати нові підходи до навчання. Під час засідань студенти беруть участь у дискусіях на актуальні теми. Молодь розглядає сучасні проблеми економіки, знайомиться з роботою торговельних підприємств міста та області. 
А от гурток «Комерція – це мистецтво» по праву можна вважати старожилом. Він функціонує у коледжі ще з 1998 р. і має на меті підвищити рівень підготовки торговельних фахівців. 
До прикладу, з великим успіхом відбулося відкрите засідання гуртків «Гермес» та «Комерція – це мистецтво» на тему «Тенденції, ідеї та тренди в асортиментній політиці сучасного ринку екзотичних овочів та фруктів».
Крім аудиторних засідань, гуртківці беруть активну участь у регіональних та міжнародних конференціях, семінарах. Упродовж року студенти, котрі долучилися до додаткових занять, відвідують торговельні підприємства, виставки, беруть участь у творчих конкурсах та різноманітних заходах.

Богдана ХОМА.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 31%