Відремонтували клуб

Відремонтували клуб До Дня села в с. Холоневичі, яке входить до складу Цуманської об’єднаної територіальної громади Ківерцівського р-ну, відремонтували місцевий клуб.


Заклад культури розміщений у старій дерев’яній споруді в центрі села. Збудований він ще в часи існування тут колгоспу «Росія», й досі капітально не ремонтувався. Тому коли холоневицька громада увійшла до складу Цуманської ОТГ на чолі з Анатолієм Дорошуком, місцеві депутати поставили питання про наведення ладу і в Будинку культури. За бюджетні кошти вдалося відремонтувати стіни закладу, тож 7 жовтня на День села він радував учасників дійства свіжими і яскравими барвами. Поруч не меншою втіхою для найменших мешканців густонаселеного села був і щойно відкритий дитячий майданчик із гойдалками та пісочницями, збудований із допомогою Благодійного тфонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Селяни втішені розбудовою інфраструктури Холоневич, перша згадка про які датується 1577 р. Є сподівання, що в наступні роки не лише стіни клубу, але й внутрішні приміщення закладу культури, а також територія довкола нього також будуть належним чином облаштовані.

Сергій ШРАМЧУК.

На фото автора: новий зовнішній вигляд клубу в с. Холоневичі.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%