День бійця територіальної оборони

День бійця територіальної оборони

Голова облдержадміністрації Олександр Савченко власним прикладом на військовому полігоні поблизу м. Володимира-Волинського продемонстрував, що в тилу української армії існує надійний щит і меч.

 

На Волині заходи з нагоди Дня бійця територіальної оборони відбулися 6 жовтня 2018 р. на стрільбищі військової частини у місті Володимир-Волинський. У них взяв участь голова облдержадміністрації Олександр Савченко,  а також команди на чолі з головами райдержадміністрацій та районними й міськими військовими комісарами підрозділів територіальної оборони  міст  і районів області.Облраду представляли посадовці на чолі з заступником голови Романом Карпюком.

Програма заходів включала офіційну вітальну частину, змагання з вогневої підготовки, солдатський куліш, виступи аматорських художніх колективів та визначення кращих команд.

«Військовий комісар обласного військового комісаріату Роман Кулик повідомив історію становлення тероборони нашого краю. Зокрема, він зазначив, що історія свята  була започаткована на Київщині минулого року. Саме там, будучи тоді ще першим заступником голови Київської облдержадміністрації, нинішній керівник виконавчої гілки влади Волині Олександр Савченко вперше організував подібний захід. Тож сьогодні Олександр Ілліч поділився спогадами та розповів про завдання й виклики сьогодення:

– Сьогоднішній день – це, у першу чергу, популяризація нашого корпусу. В перспективі ми повинні залучати ентузіастів. Тому я радий, що мав відношення  до відзначення цього дня і сьогодні знову це організував.  Але в перспективі це повинно подобатись усім. Запрошую вас стати у стрій і дбати про Україну.

Згодом присутні приступили до виконання завдань з вогневої підготовки. Представники команд почергово вправлялись у стрільбі зі зброї, а саме АКМ-74 (автомат Калашникова), кулемета Калашникова та пістолета Макарова», – деталізували в відділі з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю Нововолинської міськради, адже міський голова Віктор Сапожніков очолюв тероборонівців Міста шахтарів на цьому заході.

За результатами змагань були визначені переможці, а от бійці територіальної оборони Нововолинського об’єднаного районного військового комісаріату посіли четверте місце. Опісля ж присутні мали змогу послухати пісень у виконанні аматорських колективів Володимир-Волинського р-ну. 

Зрозуміло, що учасників дійства чекала й солдатська польова кухня.

Наш кор.

На фото Оксани ШУБЕНКО: Олександр Савченко (другий справа) на полігоні разом із іншими учасниками Дня бійця територіальної оборони.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%