На Волині запрацювала система «TruCam»

На Волині запрацювала система «TruCam»

Відсьогодні на двох дорогах у Волинській області патрульні почали використовувати засоби для контролю за дотриманням водіями встановлених швидкісних режимів – пристрої вимірювання швидкості TruCam.

Про це йдеться на офіційній сторінці Патрульної поліції Волинської області у Фейсбук.

Це дороги Н-22 (Устилуг-Луцьк-Рівне) та М-07 (Київ-Ковель-Ягодин). Увага приділяється тим ділянкам трас, які є аварійно небезпечними.

У місцях фіксації порушень швидкісного режиму перебувають службові транспортні засоби з увімкненими маячками синього кольору.

Протягом першого тижня патрульна поліція використовуватиме TruCam у пілотному режимі для профілактики, щоб учасники дорожнього руху звикли до нововведення.

Для запобігання зловживанням та корупційним ризикам пристрій TruCam містить алгоритм шифрування AES, що робить неможливим втручання в роботу системи та будь-яке коригування даних.

Лише за 1 годину, у с. Березовичі, що на автодорозі Н-22, інспектори зупинили понад десять водіїв, які перевищували допустиму швидкість у населених пунктах 50 км/год. Сьогодні поліцейські Ольга Наумчук та Віктор Чернюк лише попереджали водіїв про порушення, а з 15 жовтня вже виноситимуть постанови. Перевищення швидкості на понад 20 кілометрів тягне накладення штрафу 255 гривень, на понад 50 кілометрів – 510 гривень.

«З початку року на дорозі Н-22 трапилось 37 дорожньо-транспортних пригод, в яких загинуло 12 осіб. Лише у вересні маємо загиблих у Струмівці та в Заборолі, саме на цій трасі. Тому для нас важливо здійснювати профілактику, попереджати водіїв, закликати їх бути обережнішими», - розповів рядовий Чернюк.

«Наразі до цього пристрою звикаємо і ми, тестуємо його, дивимось, як працює. Хочемо, аби водії плавно звикали до змін, до нововведень, адже це їхня безпека. Сьогодні практично всі водії були згідні з порушеннями, визнавали їх, але кожен кудись поспішав, цим і мотивували перевищення допустимої швидкості», - додала рядова Наумчук.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (235) - 43.5%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 30.9%