Фонд «Тільки разом» купив меблі для приймального відділення

Фонд «Тільки разом» купив меблі для приймального відділення

Нові меблі у кімнаті реєстрації хворих приймального відділення Володимир-Волинського територіального медичного об’єднання відтепер створюватимуть більш зручні умови для перебування містян, які звернулися за медичною допомогою.


Придбання стало можливим завдяки спільним зусиллям Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» та ініціативної групи з числа медичних сестер закладу. Учасниками презентації успішно реалізованої ідеї стали голова Володимир-Волинського міського осередку УКРОПу Сергій Радкевич та головний лікар Володимир-Волинського ТМО Олександр Клачук.

Ініціативну групуочолила старша медична сестра закладу Світлана Петручик.

«У приймальному відділенні столи і шафи не змінювалися від часу створення лікарні, отож слугували вже понад 30 років. Звичайно, ми їх неодноразово підфарбовували, лагодили. Та уже прийшов час їх замінити. Я й згадала, що чула про підтримку медичних закладів від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» і керівника міського УКРОПу Сергія Радкевича. Погодила ідею зі своїм керівництвом та у липні цього року звернулася за допомогою. А тепер у кімнаті реєстрації хворих – нові сучасні меблі», – розповіла прес-службі Волинського УКРОПу Світлана Петручик.

За словами ініціаторки проекту, впродовж доби у вихідні приймальне відділення ТМО відвідує 60-80 хворих, у будні дещо менше, але теж доволі багато, – до 40 людей.

«Вдячні за допомогу у зміцненні матеріально-технічної бази нашого медичного закладу, – зазначив під час презентації головний лікар Володимир-Волинського ТМО Олександр Клачук. – Реформа медичної сфери передбачає створення кращих умов для надання якісних медичних послуг, але нам важко віднайти достатньо фінансових ресурсів для облаштування комфортних умов у закладі. Добре, що є фонди, які допомагають у цьому. Сподіваюся, наша співпраця із Фондом «Тільки разом» продовжиться».

Керівник міських укропівців Сергій Радкевич запевнив медиків, що ініціативи задля здоров’я та добробуту громади – завжди в пріоритеті при обранні проектів для фінансування.

«Голова Волинської обласної ради Ігор Палиця як засновник Фонду «Тільки разом» орієнтує на підтримку тих ідей місцевих активістів, що передбачають створення комфортних умов для життя волинян: медичні, освітні послуги мають бути ефективними, доступними, належного рівня, – зазначив Сергій Радкевич. – Проект «Назустріч якісній медицині», що реалізований у Володимир-Волинському ТМО, є цьому підтвердженням. Медицина  в Україні фінансується не належно, отож прагнемо підтримати медичні заклади, наскільки це у наших силах. Бо вони піклуються про здоров’я нації».

Наш кор.

На фото прес-служби Волинського УКРОПу: під час вручення обладнання. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%