Армагедон під Ічнею

Армагедон під Ічнею

У ніч на 9 жовтня 2018 р. поблизу м. Ічня Чернігівської обл.. спалахнули склади боєприпасів Збройних сил України. А на світанку почалися потужні вибухи. Понад 12 тис. мирних людей уже евакуйовано. Чи є серед персоналу військової частини, де трапилася надзвичайна подія, волиняни, наразі не відомо.


За даними Генштабу Збройних сил України, перші вибухи сталися на технічній території 6-го арсеналу Міноборони (неподалік від селища Дружба), інформація про них надійшла приблизно 3:30 ранку.

«Розгорнуто штаб ліквідації надзвичайної події. Почалася евакуація людей: із зони можливого ураження вже вивезли 12 тис. осіб. Загалом ця зона охоплює близько 20 тис. людей. У районі надзвичайної події перекрито автомобільного транспорту по декількох дорогах державного значення, закрито повітряний простір в радіусі 30 кілометрів і призупинено рух залізничного транспорту. По тривозі піднято підрозділи ДСНС, Нацполіціі і Нацгвардії. На місце подій виїхали представники всіх спеціальних служб, Генштабу, а також Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. За фактом вибухів порушено кримінальне провадження», – зазначають колеги з «Нового времени».

Як стало відомо «Волинській газеті» з власних джерел, із м. Чернігів у бік охоплених вогнем і вибухами складів терміново відправлено гелікоптери. Крім цього, полум’я намагаються загасити з повітря спеціальними літаками.

Це вже не перші вибухи на складах боєприпасів ЗСУ із початку російсько-української війни на Донбасі. Уряд виділяв значні кошти на облаштування стратегічних запасів надійною охороною та системами інженерного захисту, але знищення озброєння триває… За це покарали щонайменше 100 військовослужбовців, але Міністр оборони Степан Полторак і начальник Генерального штабу Віктор Муженко досі перебувають на займаних посадах. Бо коли трагедія під Ічнею – диверсія російських спецслужб, це одне. А коли наслідок чергового грубого порушення вимог охорони подібних об’єктів, то зовсім інше.

Сергій ШРАМЧУК.

На фото порталу «Новое время»: карта-схема перекриття руху біля військових складів, де продовжуються вибухи.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%