На чолі з капітаном

На чолі з капітаном

Волинські рятувальники вирушили ліквідовувати наслідки вибуху на військових складах у Чернігівську область.


Як відомо, в ніч на 9 жовтня 2018 р. поблизу м. Ічня Чернігівської обл. вибухнули склади боєприпасів. Детонує боєзапас і досі, тож вибухи лунають приблизно кожних 5 хвилин… Тож у зв’язку з виникненням надзвичайної ситуації поблизу смт Дружба, волиняни вирушили у Чернігівську область для виконання завдань за призначенням.

До Ічнянського району відправили відділення групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону Управління ДСНС у Волинській області у складі 5 чоловік на чолі з заступником начальника групи піротехнічних робіт капітаном служби цивільного захисту Віталієм Галашею.

«Слід зазначити, що пожежа на 6-му арсеналі Міноборони, розташованому біля Ічні в Чернігівській області, розпочалася 9 жовтня близько 3:30. За попередніми даними Генштабу ЗСУ, причиною пожежі стали чотири вибухи в різних місцях арсеналу, які спровокували подальшу серію вибухів боєприпасів. Жертв і постраждалих у результаті події немає – ані серед військових, ані серед цивільного населення. Евакуйовано 12300 осіб, залучено 35 автобусів. Працівниками Нацполіції здійснюється патрулювання населених пунктів. Взято під охорону об’єкти критичної інфраструктури. Всього до ліквідації наслідків залучено 110 одиниць техніки та 500 осіб. Працює штаб із ліквідації НС. На місці події працює мобільна оперативна група ДСНС України», – повідомив відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Наш кор.

На фото: волинські рятувальники, які вирішили на Чернігівщину.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%