Затяжні канікули «Справи Пархомука»

Затяжні канікули «Справи Пархомука»

Майже півроку суд не може перейти до розгляду справи екс-голови Любомльської райдержадміністрації Миколи Пархомука. Здається, у цій справі комусь фатально не щастить. То сезон відпусток, то прокурори не з’являються на засідання, а ось зараз – захворів суддя.

Нагадаємо, чиновника звинувачують у земельних оборудках та вимаганні хабара від підприємниці з Закарпаття Наталії Міненко, яка начеб то мріяла вирощувати «лікарські рослини» саме на волинських землях.

Резонансну справу розглядає колегія суддів у складі: головуючого Ярослава Артиша та двох суддів – Михайла Квятковського та Світлани Рудської.

Як повідомлялося раніше, попередні 3засідання були перенесені через відсутність сторони обвинувачення. 23 серпня до керівництва Генеральної прокуратури України було навіть  направлено лист з проханням відреагувати на поведінку прокурорів і вжити відповідні заходи.

І ось на черговому слуханні – 10 жовтня, суд повідомляє, що справу знову відкладають. На цей раз причиною стала хвороба одного з суддів, а саме Михайла Квятковського.

«Повідомляємо, фактично вчора нам стало відомо, що член колегії через значне погіршення стану здоров’я перебуває на лікарняному. Це – суддя Квятковський. Про це повідомлено прокурора, і було вирішено, що у такій ситуації йому не варто приїжджати з Києва», – зазначив головуючий Ярослав Артиш.

Наразі Михайло Квятковський перебуває у лікарні, і, за попередньою інформацією, до кінця тижня його не випишуть. Але, як зазначив головуючий, цей термін можуть і продовжити.

Тож чи відбудеться наступне засідання, призначене на 17 жовтня, залишається під питанням. Уже виходячи з судової зали, Ярослав Артиш повідомив, що можлива й така ситуація, коли буде переобрано колегію суддів у зв’язку з затяжною хворобою одного із теперішніх членів колегії.

Але тоді новому служителеві Феміди потрібен буде додатковий час для ознайомлення з матеріалами справи…

Ольга КОНОНЧУК.

Фото автора. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%