Зухвале викрадення: одне авто – майже 2 десятки злочинців

Зухвале викрадення: одне авто – майже 2 десятки злочинців

Надвечір 9 жовтня з митного складу в смт Ратне грабіжники викрали автомобіль АUDІ А6, 2005 року випуску, оцінений експертами у майже 120 тис грн.

Про це повідомив в.о. начальника Волинської митниці ДФС Євгеній Шелігацький під час брифінгу щодо результатів роботи митниці за 9 місяців цього року.

Зокрема, цей транспортний засіб був у квітні 2017 року ввезений на митну територію України його власником з молдавським громадянством. У вересні 2018 року під час його виїду з митної території України зафіксовано одразу два правопорушення: перевищення нерезидентом строку тимчасового ввезення транспортного засобу більше ніж на 10 діб та передачу ним у володіння та користування сторонній особі автомобіля, стосовно якого надано пільги щодо сплати митних платежів.

З метою припинення незаконного використання на митній території України цього автомобіля посадовими особами митниці було складено протокол про порушення митних правил відповідно до статей 481 та 485 Митного Кодексу України. Предмет правопорушення як такий, що підлягає затриманню для забезпечення сплати штрафних санкцій, був вилучений та 9 жовтня 2018 року згідно опису переданий на склад Волинської митниці ДФС у смт Ратне.

Цього ж дня група зловмисників (до 2 десятків чоловіків), зламали браму стоянки для автомобілів складу і, маючи відповідний ключ запалювання, вивезли його у невідомому напрямку.

Нині Волинська митниця ДФС співпрацює зі слідством і сподівається на оперативне розкриття цього зухвалого злочину, - підсумував Євгеній Шелігацький.

Наш кор.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%